Alush Lim


 • Adresa: Lubo Bozhinovski-Pish p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7394 км
 • Lokacioni: perballe kontrollit te vjeter teknik

 • Faksi: 044 336766
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Retail Price - VAT Included:2.150 MKD

КОРПА

Retail Price - VAT Included:350 MKD

REBRASTI LIM

Retail Price - VAT Included:125 MKD

Odvod

Retail Price - VAT Included:125 MKD

STUCNA ZA HORIZONTALEN OLUK

Retail Price - VAT Included:45 MKD

Drzac za oluk

Retail Price - VAT Included:125 MKD

OLUK

Retail Price - VAT Included:280 MKD

Kolena za Oluk

Retail Price - VAT Included:30 MKD

Snegobran za keramida

Retail Price - VAT Included:30 MKD

Snegobran za keramida TONDACH

Retail Price - VAT Included:Ask for price

LIMENI PROIZVODI


Shikoni prodhimet tona në

Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

Limar.Ko


 • Adresa: rr.5 nr.76, f.Trubarevo
 • Vendi: Shkup

Limar.Ko është një kompani që është e angazhuar në prodhimin e kutive të ndërtimit, awnings, awnings dhe locksmiths ndërtimit.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1532006281_51.png?t=true&w=300&h=300
ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Din Lim


 • Adresa: rr.11 nr.150, f.Stajkovcë
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1614339739_64.png?t=true&w=300&h=300

Mzt Inxhiniering


 • Adresa: Shën Kliment Ohridski p.n., llam.2/6
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

Mzt Engineering është një furnizues i provuar i pajisjeve në industrinë e automobilave, të energjisë, pajisjet dhe sistemet e transportit, pajisjet e ndërtimit etj., Dhe ekspertët e rendisin atë në mesin e kapaciteteve udhëheqëse në fushën e vizatimeve të thella dhe vulosje metalike në Republikën e Maqedonisë dhe në Ballkan.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/5140464546f33ac4188ee70d5d1a2396.jpg?t=true&w=300&h=300
Transport publikWi-Fi Zonë

Lead-profili


 • Adresa: Bul.Brigada e 3-të Maqedonase 48
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Përpunimin e llamarinave të profiluara dhe galanteri llamarine, përpunim makinerik dhe montim të llaparinës së paluar të rrafshtë,...

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1394188861_77.jpg?t=true&w=300&h=300
Mapa

Цените на нафтата продолжуваат да растат на почетокот на март, продолжувајќи го трендот што трае речиси шест месеци. Овој пат, клучна улога имаше сесијата на ...
сите 20 | | | веќе видена

Листата на корисници на субвенции од државата за покривање на дел од трошоците за електрична енергија, потребно е да се прошири и во неа да бидат вклучени и ...
сите 5 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj