Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Kumanovë
 • Prilep
 • Veles
 • Strumicë
 • Gostivar
 • Manastir
 • Ohër
 • Tetovë
 • Stip
 • Kavadar
 • Shën Nikollë
 • Strugë
 • Probistip
 • Kërçovë
 • Gjevgjeli
 • Dibër
 • Mavrovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Aparate për amvisëri - riparime dhe servise
 • Klimatizim - shërbime dhe riparime
 • Aparate për amvisëri - dyqane
 • Teknikë e bardhë - riparime - individë
 • Frigoriferë dhe ngrirës - riparime
 • Audio-Video Pajisje - Riparime Dhe Servise
 • Elektro Servise
 • Klimatizues Dhe Klimatizim
 • Elektrikë - Materiale, Pjesë, Instrumente Dhe Pajisje
 • Aparate Për Amvisëri - Pjesë Rezervë
 • Elektriçistë - Individë
 • Frigoriferë Dhe Ngrirës - Prodhim, Tregti, Pjesë Dhe Pajisje
 • Vinklerë
 • Elektrikë - Instalacione Elektrike
 • Ujësjellës - Pajisje Dhe Materiale
 • Elektromotorë - Riparime Dhe Servise
 • Sisteme Solare Dhe Kolektorë
 • Makina Për Larje Dhe Tharje - Riparime Dhe Servis
 • Elektrikë
 • Elektrikë - Pajisje Elektrike - Riparime Dhe Pjesë Këmbimi
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Teknikë e bardhë - servisim

Servis Gjoko


 • Adresa: V.S.Bato p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 16:00 • Sh nga 07:00 deri më 12:00

Ace servis


 • Adresa: Bell Kamen 45
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7927 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Akvamarin


 • Adresa: Strasho Pinxhur 3
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7931 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:30 deri më 17:00

Astra servis


 • Adresa: Doktor Ribar 14
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7862 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 14:00 deri më 17:00

Пауза: Пон-Пет 14-17ч

Boshkov Inxhiniering


 • Adresa: Kole Nedellkovski 21
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7894 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:00

Buç


 • Adresa: Bosnja dhe Hercegovina 33, zgjerim 1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

Daskalov


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 69
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7893 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 19:00
 • Пауза: Ha - Sh nga 12:00 deri më 16:30

Mapa

Секој што ќе продава или издава стан - стар или нов ќе мора да приложи и документ за тоа колку е енергетски ефикасен. Новиот закон за енергетска ...
сите 20 | | | веќе видена

Од наредниот месец стапуваат на сила нови правила за работа во Германија од земји кои не се членки на Унијата. Условите за олеснети, но само за добивање виза ...
сите 11 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj