Радиус (100км)

Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Битола
 • Прилеп
 • Тетово
 • Велес
 • Гостивар
 • Струмица
 • Охрид
 • Кочани
 • Штип
 • Струга
 • Куманово
 • Кичево
 • Гевгелија
 • Кавадарци
 • Виница
 • Крушево
 • Делчево
 • Пробиштип
 • Ресен
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Стоматолошки ординации (забари)
 • Здравствени ординации - општи и специјалистички (приватни)
 • Заботехнички лаборатории
 • Рентген за заби (панорамска снимка)
 • Рентген - снимање
 • Клиники И Клинички Центри
 • Лаборатории - Биохемиски
 • Аптеки
 • Поликлиники
 • Педијатрија - Педијатриски Ординации
 • Здравствени Домови И Заводи
 • Гинеколошки Ординации
 • Интернистички Ординации
 • Лаборатории - Дијагностички
 • Амбуланти
 • Хирургија
 • Акупунктура
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето:

Стоматолошки ординации (забари)


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување.

ПаркингWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизираноРаботиме со плави картони

Молар-дент


 • Адреса: Џон Кенеди 1/11
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9156 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 22:00 • Саб - Нед од 09:00 до 21:00

Стоматолошката ординација "Молар-дент" има склучено договор со Фонд за здравствено осигурување на Македонија и работиме со сини картони.

КлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДопуштено за децаРаботиме со плави картони

Д-р Паласкаров Илија


 • Адреса: 11-ти Октомври 26
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈9287 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00

Пауза: Пон-Пет 14-17ч

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиРаботиме со плави картони

Д-р Илија Милески


 • Адреса: бул.Македонски Просветители 8 кат 1
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9190 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 13:00

Тимот на ПЗУ “Д-р Илија Милески” ќе се погрижи Вашата посета на стоматолог да биде пријатна, безбедна и безболна, а воедно користејќи ги најновите материјали и апаратура, ќе Ви пружи висококвалитетен и врвен стоматолошки третман од сите области на стоматологијата.

Д-р Индовска Благородна


 • Адреса: Св.Кирил и Методиј 12/2 (М.Х.Јасмин)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9157 км

Најсовремени текники за чистење и белење на заби...

Работиме 6 дена во неделатаКлиматизираноДостапно за хендикепирани лицаРаботиме со плави картони

Д-р Нина


 • Адреса: бул.АСНОМ 70 К-9 лок.9 (АВНОЈ)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9160 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 19:30

Стоматолошка ординација Д-р Нина Ви ги нуди следниве стоматолошки третмани: естетски корекции, чистење на забен камен и полирање...

ПаркингWi-Fi ЗонаПлаќање со кредитни картичкиДостапно за хендикепирани лица

Ортодонција д-р Маја


 • Адреса: Орце Николов 142
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9156 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Стоматолошка ординација по ортодонција специјализирана за третман на забно-вилични неправилности со сите видови на мобилни и фиксни ортодонтски апарати

КлиматизираноПлаќање со кредитни картички

Дилевски


 • Адреса: Киро Крстевски Платник 18
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9156 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00

Стоматолошката ординација „ДИЛЕВСКИ“ ги нуди следните услуги: * Детска и превентивна стоматологија * РТГ дијагностика и панорамско снимање на заби * Згрижување на кариозни лезии (максимално естетско-функционална реставрација) * Ендодонтски третман на заби по најсовремени методи- лекување на пулпини заболувања и периодонтити * Порцелански коронки и мостови * Порцелански ламинати (фасети) * Безметална керамика- CAD-CAM, Zirkonia, Zolid (monolithic zirconia), прес-керамика, компјутерски дизајнирани и изработени коронки * Протези (парцијални, тотални и визил протези) * Третман на пародонтопатија * Екстракција (вадење) на заби * Орално-хируршки интервенции * Ортодонтски третман- лекување на забно-вилични аномалии ( мобилни и фиксни ортодонтски апарати- метални, безметални, самолегирачки брикети, лингвална ортодонција) * Ласерско белеење на заби * Поставување на циркони

Денталика


 • Адреса: бул.В.С.Бато 10-а лок.2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9161 км
 • Работно време: Пон - Пет од 12:00 до 20:00

ПЗУ ДЕНТЛИКА е стоматолошка поликлиника која се наоѓа во Ново Лисиче, Скопје веќе со години популарна по врвна естетска стоматологија. Десетина години работиме makeover-и на познати личности од Македонија, но и на пациенти од странство, на коишто главна карактеристика им е извонредна природност и квалитет. Работиме и викенди, но само со закажување на моб.: 070/930-085. Имаме склучено договор со Фондот за здравство. Безболност е првиот предуслов за сите стоматолошки услуги. Стоматолошката ординација Денталика ќе ви даде врвен квалитет во удобен амбиент. Нашата адреса е: ул. 1613 бр.11 кај Жито Маркет, стариот Рамстор и Базаро во Ново Лисиче, општина Аеродром.

ПаркингРаботиме нон-стопПлаќање со кредитни картичкиРаботиме со плави картони

Нова Дентал Груп


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 155-1/4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9152 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00 • Саб од 10:00 до 17:00

За сите итни стоматолошки интервенции формиравме ургентен стоматолошки центар кој работи 24 часа, 7 дена во неделата.


Алба Дент


 • Адреса: ул.167 бр.10
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9130 км

Алба Ортодент


 • Адреса: Штипска 61
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9129 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 17:00 • Саб од 10:00 до 14:00

Аљб дент


 • Адреса: Желино
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9137 км

Аполо


 • Адреса: Илирија 122/1
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9130 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 19:00

Арди-дент


 • Адреса: с.Камењане
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9132 км

Бива дент


 • Адреса: с.Боговиње
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9133 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 20:30

Биодент


 • Адреса: ул.120, блок 56-2/1
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9130 км

Близнак дент


 • Адреса: Благоја Тоска 33
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9130 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 19:30

Блу Дент


 • Адреса: с.Боговиње
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9133 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 20:00

Блу Дент


 • Адреса: с.Боговиње
 • Место: Тетово
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 20:00

Вивадент 1


 • Адреса: Иво Рибар Лола 145
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9129 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00

Пауза: Пон-Пет 13-17ч

Вивадент 2


 • Адреса: 29-ти Ноември б.б.
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9130 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

Виталис АС


 • Адреса: Боро Вулиќ 70
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9129 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 12:00

Пауза Пон-Пет 12-17ч

Вита Дент


 • Адреса: ул.103 бр.1
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9129 км

Гама дент


 • Адреса: с.Групчин
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9142 км

Гзими дент


 • Адреса: с.Доброште б.б.
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9128 км

Г-Стоматологија


 • Адреса: Борис Кидрич 88
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9130 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 18:00

Дендиа


 • Адреса: Ѓорче Петров 26
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9129 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 19:00

Дентал Л-М


 • Адреса: Илинденска блок б.б.
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9130 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

Дентал Л-М


 • Адреса: с.Боговиње
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9133 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

Пауза Пон-Саб 13-16ч

Мапа

 БИЗНИС

Според единечниот Биланс на успех, во периодот јануари–март продажбите достигнуваат 1.781.320.547 денари, што е за 11% повеќе во споредба со истиот период од ...
сите 42 | | | прочитана: 349 | веќе видена

„Алкалоид АД“ Скопје оствари позитивни финансиски резултати во периодот јануари - март 2017 година, покажуваат неревидираниот единечен и неревидираниот ...
сите 20 | | | веќе видена

Жените претпримачи да ги искористат можностите за зголемување на продуктивноста, конкурентноста и квалитетот на фирмите со финансии преку тековната Програма ...
сите 30 | | | прочитана: 270 | веќе видена

next
 

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи