Ортодонција д-р Маја

ПаркингWi-Fi ЗонаПлаќање со кредитни картичкиДостапно за хендикепирани лица

  • Адреса: Орце Николов 142
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7423 км

  • Телефон 2: 02 3178122
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1391587696_16.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Ортодонција д-р Маја
Ортодонција д-р Маја е стоматолошка ординација по ортодонција специјализирана за третман на забно-вилични неправилности со сите видови мобилни и фиксни ортодонтски апарати.

Услуги:
• Превентивна и интерцептивна ортодонција, со миофункционални апарати за деца од предучилишна и училишна возраст
• Мобилни ортодонтски апарати (сите видови)
• Фиксни ортодонтски апарати со метални, порцелански и брекети во боја, конвенционални и самолигирачки брекети како и лингвални (внатрешни) фиксни апарати
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи