Д-р Марија Караниколова

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Панче Пешев б.б.
  • Место: Гевгелија
  • Оддалеченст: ≈7979 км
  • Локација: На новиот булевар

  • Телефон 2: 0036943543760
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00
    Саб од 10:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1595581510_17.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΕΙΟ Δ-Ρ ΜΑRIJA KARANIKOLOVA
Υενικη οδοντιατρικη
Παιδικη οδοντιατρικη
Προςτετικη – πορσελανη, οδοντοστοιχια, στεφανες, γεφιρες, μασελες, μασελακια ....
Στοματικη χειρουργικη – εςαγωγη, εμφυτευματα ....
Ενδοδοντικη επουχςδη, σφραγισματα, ακτινογραφιες αιστητικα σφραγισματα....
Εμεις δουλεουμε και αιστετικη του προσοπου.
ΑΝΤΙΑGING Τεραπια. Υεμισμα των ρυτιδων με υαλουρονανη ΣΤΥΛΑΓΕ, JUVEDERM, BOTOX , B.B. GLOW, PRP, MEZOTERAPIA, XEMIKO POLLING.

Стоматолошка ординација Д-р Марија Караниколова ги нуди следниве услуги:

-општа стоматологија
-детска стоматологија и превентива
-протетика (фиксна и мобилна)
-орална хирургија со импланти
-ендодонција, лекување и пломбирање заби
-естетика на лице (хијалуронски филери, ботокс, мезотерапија, хемиски пилинзи, PRP, BB GLOW

<b>Грчки број 6943543760</b>
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи