Ак-дент


  • Адреса: Кумбара (Севастополска) 22
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9439 км
  • Локација: Карши полициската станица на Бит Пазар


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1691396643_67.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Трансформирајќи ги насмевките од 1999 година, нашата стоматолошка ординација во Северна Македонија е доверливо име во оралното здравје. Со потврдена експертиза и служиме на нашата заедница, се гордееме со нашиот искусен тим и најсовремените капацитети. Од општа стоматологија до специјализирани третмани, нашата мисија е да ја подобриме вашата орална благосостојба и да го истакнеме најдоброто од вашата насмевка. Откријте сочувствителна грижа и извонредност во стоматологијата во нашата добро воспоставена ординација“.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи