Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Speakers
 • Audio - video equipment dealers & retail
 • Sound equipment & systems - sales
 • Musical equipment
 • Electrical appliance - retailers
 • Conference & Convention Equipment - Hire (Rental)
 • Lighting Shops
 • Audio - Video Equipment - Repair
 • Concerts - Equipment Rental
 • Electronics
Повеќе филтриПомалку филтри

Speakers по градови

Bitola Kocani Skopje Strumica Tetovo

Радиус (100км)

Speakers

Princ sound


 • Address : 29-ti Noemvri 9
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Artist Systems


 • Address : Vasil Gjorgov 9
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Пауза: Mon - Fri from 11:00 to 19:00 • Sat from 10:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Audio centar Bolin


 • Address : Kej 13-ti Noemvri, GTC кат 1 лок.255
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 21:00 • Sat from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elv


 • Address : bul.Jane Sandanski 30
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7854 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

GSP


 • Address : Teodosie Paunov (29-ti Noemvri) 11
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7923 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 20:00

Categories:

speakers

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kodi


 • Address : Kej 13-ti Noemvri, GTC кула 8-2/2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mild


 • Address : Mladinska 34
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7970 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00 • Sat from 09:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

V i J Electronics/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zec Electronics


 • Address : Vasil Gjorgov, TC Kapishtec 1/8
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00 • Sat from 09:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Економските активности во ТИРЗ во 2021 година се највисоки досега од постоењето на Зоните, а со новиот концепт за привлекување на инвестиции воведен пред една ...
сите 49 | | | веќе видена

Малопродажните цени на бензините ЕУРОСУПЕР БС-95 и ЕУРОСУПЕР БС-98, се зголемуваат за 0,50 денари/литар, во однос на малопродажните цени утврдени со одлуката ...
сите 29 | | | веќе видена

Цената на електричната енергија на берзите долгорочно ќе се стабилизира од 80 до 120 евра за мегават час, но мислам дека цела 2022 година нема да ја поминеме ...
сите 42 | | | веќе видена

Најавата на Владата за легализирање на трговијата со криптовалути остави позитивен впечаток кај трговците со овие дигитални средства, кои сепак оставија ...
сите 28 | | | веќе видена

Македонскиот политичар Џевдет Хајредини, поранешен министер за финансии реагира на предлогот на поранешниот вицепремиер Кочо Анѓушев кој препорачува да се ...
сите 2 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel