Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Strumica
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Lighting equipment - hire (rental)
 • Sound equipment & systems rental
 • Conference & convention equipment - hire (rental)
 • Lcd - equipment
 • Projectors & projection - equipment & supplies
 • Wedding Organizers & Planners
 • Conference & Convention Services
 • Sound Equipment & Systems - Sales
 • Event Management
 • Advertising & Film Production
 • Concerts - Equipment Rental
 • Audio - Video Equipment Dealers & Retail
 • Marketing & Advertising Agencies
 • Multimedia Services
 • Videoconferencing Services
 • 200 Most Successful
 • Music Management, Production & Promotion
Повеќе филтриПомалку филтри

Lighting equipment - hire (rental) по градови

Bitola Prilep Skopje Stip Strumica

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Lighting equipment - hire (rental)

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Fragment komunikacii


 • Address : bul.Jane Sandanski 56-1/2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

K and D Audio


 • Address : Kavadarska 20
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7429 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KLSKLS Events - Audio visual rental company & Complete event management in Macedonia KLS EVENTS is a leading event company in the region that organizes and implements variety of corporate and private events. With more than 20 years of event experience we can give you the best solutions for the success of your event through our event management consultancy. We own the top brands of video, audio, light, stage and projection equipment that can be rented for different purposes of your event. Our unique ideas and advance technology will make your event special and one of a kind.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1385109623_38.png?t=true&w=300&h=300

Studio BT


 • Address : Debarca 41
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00 • Sat from 10:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Audio Visual Solutions


 • Address : Goce Delchev 68
 • Place: Strumica

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dsd Light Event


 • Address : Zheleznichka 44
 • Place: Stip

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gnasni Deca


 • Address : Klanica 5/17
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7481 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

L-m stil


 • Address : Kliment Ohridski 296
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7544 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mobi sound


 • Address : Goce Delchev 68
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7543 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rental Media Group


 • Address : Goce Delchev 68
 • Place: Strumica

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство ги известува сточарите, дека Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој ...
сите 36 | | | веќе видена

Нај следените берзански индекси ја забележаа својата петта последователна позитивна недела во и се доближија до највисоките нивоа оваа година . Во САД благо ...
сите 59 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 117 | | | веќе видена

Членовите на Комисијата за финансирање и буџет се сретнаа со претставници од Светска банка. Во фокусот на средбата беше ажурираната систематска дијагностика за ...
сите 58 | | | веќе видена

Асоцијациите за е-трговија на Северна Македонија, Србија, Босна и Херцеговина и Албанија, потпишаа Меморандум за формирање на Балканска Алијанса за е-трговија ...
сите 4 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel