Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Bitola
 • Struga
 • Veles
 • Krusevo
 • Gostivar
 • Stip
 • Kavadarci
 • Kumanovo
 • Debar
 • Strumica
 • Tetovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Musicians
 • Brass orchestras & bands - weddings & celebrations
 • Orchestra
 • Music management, production & promotion
 • Musical instruments - manufacturers
 • Ngo'S (Charitable & Nonprofit Non-Governmental Organizations)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Singers


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Wi-Fi ZoneAirconditioned

Plamenka Trajkovska small classical compositions


 • Address : Radishanska 49-b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км

Plamenka Trajkovska is an academic musician, violinist with long years of experience in the implementation of music programs for concerts, events, family weddings and celebrations, banquets, formal dinners and cocktails.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/3ec56ae838043cfc41c392d60a9c3e29.jpg?t=true&w=300&h=300

Dardania


 • Address : Strasho Pindzhur 95
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7393 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 19:00
 • Пауза: Mon - Sat from 12:00 to 12:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sari


 • Address : s.Golema Rechica
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aduti


 • Address : Hristijan Todorovski Karposh 26-a
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7480 км

Categories:

musicians

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Akademci


 • Place: Skopje

Categories:

musicians

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amajlija bend


 • Address : 11-ti Oktomvri b.b.
 • Place: Probistip

Categories:

musicians

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ansambl Melos - zurli i tapani


 • Address : Nikola Rusinski 3-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км

Categories:

musicians

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Area music


 • Address : Mara Ugrinova 1
 • Place: Gostivar

Categories:

musicians

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Arensi bend - RNC Band


 • Address : bul.Jane Sandanski 12-6/15
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км

Categories:

musicians

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Arija


 • Address : 11-ti Oktomvri 46-2/10
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км

Categories:

musicians

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

As Bend


 • Address : Lazar Lazareski 1-a
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7402 км

Categories:

musicians

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Balkan Bend


 • Place: Skopje

Categories:

musicians

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Band off


 • Place: Skopje

Categories:

musicians

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beta House Bend


 • Address : Ankarska 29-a lok.2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км

Categories:

musicians

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bioritam


 • Address : Srekjko Puzhalka 40-b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7429 км

Categories:

musicians

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Blezeri


 • Address : bul.ASNOM 148-1/29
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Branko Velickovski


 • Address : Moskovska 5-1/9
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км

Categories:

musicians

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Brasband Picikato


 • Address : Mite Bogoevski 7/5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7429 км

Categories:

musicians

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bravo bend


 • Place: Skopje

Categories:

musicians

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cerkezi/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Chelik bend


 • Place: Kumanovo

Categories:

musicians

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Новите работни места создадени од американските работодавци се зголемија за 517.000 во јануари. Растот на новите работни места е изненадувачки силен во услови ...
сите 45 | | | веќе видена

Претседателот на Владата на Република Северна Македонија, Димитар Ковачевски и директорката на УЈП Сања Лукаревска, денес беа во посета на компанијата ...
сите 70 | | | веќе видена

Со раст на нето-добивката, силна кредитна поддршка на населението и набизнис-секторот, како и со раст на бројот на клиенти и депозити, Стопанска банка ...
сите 71 | | | веќе видена

Министерот за економија, Крешник Бектеши, преку објава на „Фејсбук“ денес изнесе одредени тврдења во однос на домашниот пазар со природен гас кои што се ...
сите 75 | | | веќе видена

Земјите од ЕУ го прифатија предлогот на Европската комисија за ограничување на цените на руските нафтени деривати, објави денеска Ројтерс. Европските дипломати ...
сите 38 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel