Simpozion

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Franklin Ruzvelt 54/1-16
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7423 км

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1590569194_87.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Stafi ynë, i përbërë nga konsulentë të certifikuar, ekspertë në fusha specifike profesionale, disponon me përvojë dhe njohuri të mëdha që do t'ju ndihmojnë të zgjidhni të gjitha dilemat dhe problemet me të cilat përballeni. Ekspertiza jonë e konsulencës është kryesisht në prokurimin publik, pavarësisht nëse jeni duke kryer apo marrë pjesë në procedurat e prokurimit publik, kështu që ne kemi përgatitur një paketë të plotë të shërbimeve këshilluese të përshtatura për të dy llojet e shfrytëzuesve: autoritete kontraktuese dhe operatorë ekonomikë.

Në Simpozion, nisemi nga bindja se zgjidhja e suksesshme e sfidave profesionale varet, mbi të gjitha, nga angazhimi i njohurive dhe përvojës së krijuar. Në një kohë kur çdo fushë e operacioneve është gjithnjë e më e specializuar, ne ofrojmë zgjidhje të përshtatshme projektimi dhe, në bashkëpunim me klientët, krijojmë një mjedis profesional kompetent. Ne punojmë me zell për t'ju siguruar njohuritë e zgjedhura me kujdes.

Mund të lexoni më shumë rreth paketës së shërbimeve këshilluese në seksionin e duhur të faqes sonë të internetit.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj