Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Furnizime publike
 • Konsallting
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Furnizime publike

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Ander Konsalting


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 29/1 d.p.5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Under Consulting është një kompani e përfshirë në prokurime publike dhe konsulencë

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1681815787_41.jpg?t=true&w=300&h=300

Kuluk company - tender solutions


 • Adresa: bul.Koco Racin 14/5-11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Simpozion


 • Adresa: Frakllin Ruzvellt 54/1-16
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Љупчо Николовски, денеска ги додели 133-те договори, со вкупна вредност од над 1,2 милион евра, ...
сите 25 | | | веќе видена

На официјалната веб-страницата на Европската Унија е објавен тендерот за избор на изведувач за изградба на интерконекторот за природен гас меѓу Северна ...
сите 35 | | | веќе видена

Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
сите 76 | | | веќе видена

Кога пристигнавме во скопскиот хотел „Хилтон“, наидовме на стотина наши сограѓани што се договараа за работа со словенечките работодавачи. Настанот „Живеј и ...
сите 14 | | | веќе видена

Министерот за финансии Фатмир Бесими, коментирајќи го буџетот за 2024 во својата последна колумна, уверува дека се за што ќе се задолжи земјата иднината ...
сите 31 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj