Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Strumicë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Qendra geriatrike (përkujdesje për të moshuarit)
 • Shtëpi pensionistësh
 • Shtëpi shëndeti dhe ente
 • Hotele
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Shtëpi pleqsh

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingWi-Fi Zonë24 orëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreQasëse për persona të hendikepuar

Vita Ve


 • Adresa: Butellska 29 no.5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Instituti privat për kujdesjen e personave të moshuar, funksionon nga viti 2008, si insitituti i parë privat i liçencuar, për kujdesjen në bazë të të gjitha standardeve dhe kushteve të cilat janë të nevojshme për një person të moshuar të ndjehet i lumtur, i kënaqur dhe i sigurtë në kushtet tona të përkryera, kujdesë profesionale nga persona përgjegjës dhe të buzëqeshur nga ekipi profesional i VITAVE.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/71f66eec3dbedabdddbd24bdde42d251.jpg?t=true&w=300&h=300
ParkingQasje në Internet24 orëAir-kondicionerQasëse për persona të hendikepuar

Sonçeva kuqa


 • Adresa: Rr.1 nr.20, f.Sopishtë
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Një shtëpi e kujdesit gjithëpërfshirës për të moshuarit dhe të sëmurët që ofron shërbime gjithëpërfshirëse shëndetësore për përdoruesit dhe komunitetin e tyre të sigurt të jetesës.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1595499907_56.png?t=true&w=300&h=300
ParkingE lejuar për kafshë përkedhëseWi-Fi Zonë24 orëAir-kondicioner

Hotell Idilla Terzieva


 • Adresa: Prizrenska 50/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7421 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Hotel Idila është një institucion i ri privat për mbrojtje sociale të personave të moshuar. Gjendet 8 km larg Shkupit, në një mjedis të gjelbër natyror dhe peizazh të përkryer drejt qytetit.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1527854646_38.png?t=true&w=300&h=300
ParkingPunojmë 7 ditë në javë24 orëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreQasëse për persona të hendikepuar

Labos


 • Adresa: Hristo Tatarçev 242-v (Sava Kovaçeviq)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Në pjesën e qetë të mjedisit urban, afër qendrës së qytetit, bëjmë strehimin dhe përkujdesemi për personat pleqë dhe të pafuqishëm.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1472811659_97.jpg?t=true&w=300&h=300
ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javë24 orëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreQasëse për persona të hendikepuar

Panada“Panada” është institucion profesional privat për kujdes dhe përkujdesje të personave të dobët, të moshuar dhe të sëmurë.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1581418041_53.png?t=true&w=300&h=300
ParkingWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javë24 orëAir-kondicionerQasëse për persona të hendikepuar

Feniks Premium


 • Adresa: Vasill Gjorgov 42
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Phoenix Premium është një institucion privat që ofron kujdes të lartë për të rriturit me kujdes të plotë dhe duke i dhënë vëmendjen e duhur jetës së përditshme.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1550483110_75.jpg?t=true&w=300&h=300
Punojmë 7 ditë në javë24 orëAir-kondicionerQasëse për persona të hendikepuar

Rezidencija Dabeski


 • Adresa: Rr.2 nr.27, Sopishte
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

"Rezidenca Dabeski" është një qendër me një qasje holistike për të jetuar dhe për t'u kujdesur për të rriturit, aktiviteti kryesor i të cilëve është strehimi i të rriturve, duke u ofruar atyre kujdes të plotë dhe kushte të përshtatshme jetese.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1505906391_5.png?t=true&w=300&h=300
ParkingPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreQasëse për persona të hendikepuar

Vera


 • Adresa: Nikolla Parapunov 25-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7421 км

Qëllimi themelimit është që t’Ju ofrohet shërbim me cilësi të lartë dhe t’u lehtëson personave të moshuar dhe familjeve të tyre.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/af44a1e528411242ba45587a3f4017af.jpg?t=true&w=300&h=300
ParkingWi-Fi Zonë24 orëAir-kondicionerQasëse për persona të hendikepuar

Feniks Volkovo


 • Adresa: Rr.44 nr.4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7415 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Germedikal Phoenix është një institucion privat që ofron një shtëpi të ngrohtë për personin e tretë, aktiviteti kryesor i të cilit është strehimi i të rriturve që ofrojnë kujdes të plotë dhe kushte të përshtatshme jetese.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1550483126_37.jpg?t=true&w=300&h=300

Hotel Idila Terzieva


 • Adresa: rr.18 no.30 Radishani
 • Vendi: Shkup

Идила-Терзиева е нова приватна установа за социјална заштита на стари лица која е специјализирана за нега на лица со Aлцхајмерова болест и деменција.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1570004089_55.png?t=true&w=300&h=300
ParkingPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicionerQasëse për persona të hendikepuar

13 Nëntori Enti Gerontologjik


 • Adresa: Boris Sarafov 129 (4 Korriku)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7418 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

Instituti Shëndetësor Publik , Gerontologjia "13 Nëntori",gjendet në Shkup, rr. 4 Korriku 129, në lagjen Gjorçe Petrov dhe një njësi në Komunën e Manastirit, rr. Lavçanski pat p.n. Disponojmë me katër objekte(Geriatri, Nënë Tereza-Zllokuqanë dhe dy Hospise në Shkup dhe Manastir)

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1548670563_63.png?t=true&w=300&h=300
Parking24 orëAir-kondicionerQasëse për persona të hendikepuar

Harmonija


 • Adresa: Blagoja Gojan 24
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Institucioni privat për mbrojtje sociale të të moshuarve Harmonia, Shkup.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1508227714_55.png?t=true&w=300&h=300

Active


 • Adresa: Sasa 32/28
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Brankica/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dom za stari lica Nana/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hanters Lajf/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hotel Sonce


 • Adresa: Bllagoja Gojan 43
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Humanost/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Idila Terzieva - Alzheimeri dhe Qendra e Demences


 • Adresa: rr.18 nr.30
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Labos


 • Adresa: Vera Jociq 4-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lika Çopova/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Majka Tereza


 • Adresa: Skupi p.n. f.Zllokuqan
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7421 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Milica


 • Adresa: Hristo Tatarçev 15/48 (Sava Kovaçeviq)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mirkoski


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 3-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nega Plus


 • Adresa: Franklin Ruzvelt 51-A
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ruski


 • Adresa: Zheglane 34-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ruski


 • Adresa: rr.2 nr.5-b Kadinë
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7438 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shtëpia e Pensionistëve/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Pantelejmon


 • Adresa: Gjorçe Petrov 1-24
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7418 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Solidarnost/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sonçev dom Todorovski


 • Adresa: rr.2 nr.47, F.Rakotincë
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sveta Petka


 • Adresa: Rr.1 nr.132, Sopishte
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Четвртиот пакет на мерки ќе се заснива на три столба – социјален и здравствен кој ќе се однесува на граѓаните и нивниот стандард, вториот столб ќе биде за ...
сите 138 | | | веќе видена

Македонската банкарска асоцијација (МБА) и Народната банка одржаа средби со вицешампионот на Европскиот квиз на парите Христијан Андовски и со двајца од ...
сите 44 | | | веќе видена

Од близу 40 илјади новорегистрирани невработени лица во периодот од февруари заклучно со август годинава, 12.580 граѓани се останати без работа поради ковид ...
сите 9 | | | веќе видена

Недоволно содржини, атракции, сместувања, услуга, управување со отпад и придржување до протоколите, се само дел од сегментите што ќе мора брзо да ги подобриме ...
сите 21 | | | веќе видена

ОКТА АД - Скопје и Меѓународното училиште НОВА преку меѓусебна соработка пуштија во употреба две фотоволтаични централи, поставени на покривот на двете згради ...
сите 16 | | | веќе видена

Просечната бруто-плата во Јавното претпријатие за државни патишта за една година се зголемила за 4.700 денари а бројот на работници останал ист. Ова е далеку ...
сите 11 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj