Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Shtëpi pensionistësh
 • Qendra geriatrike (përkujdesje për të moshuarit)
Повеќе филтриПомалку филтри

Shtëpi pensionistësh по градови

Manastir Mavrovë Prilep Shkup Tetovë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Shtëpi pensionistësh

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreQasëse për persona të hendikepuar

Vera


 • Adresa: Nikolla Parapunov 25-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10681 км

Qëllimi themelimit është që t’Ju ofrohet shërbim me cilësi të lartë dhe t’u lehtëson personave të moshuar dhe familjeve të tyre.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1623229642_18.jpg?t=true&w=300&h=300
ParkingE lejuar për kafshë përkedhëseWi-Fi Zonë24 orëAir-kondicioner

Hotell Idilla Terzieva


 • Adresa: Prizrenska 50/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10679 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Hotel Idila është një institucion i ri privat për mbrojtje sociale të personave të moshuar. Gjendet 8 km larg Shkupit, në një mjedis të gjelbër natyror dhe peizazh të përkryer drejt qytetit.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1527854646_38.png?t=true&w=300&h=300

Shtëpia e Pensionistëve


 • Adresa: Rr.120 p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈10662 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Active


 • Adresa: Sasa 32/28
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Brankica/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kiro Krsteski-Pllatnik


 • Adresa: Nada Llameska 1-a
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈10750 км
 • Пауза: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Labos


 • Adresa: Vera Jociq 4-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10686 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Labos


 • Adresa: Hristo Tatarçev 242-v (Sava Kovaçeviq)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10688 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Në pjesën e qetë të mjedisit urban, afër qendrës së qytetit, bëjmë strehimin dhe përkujdesemi për personat pleqë dhe të pafuqishëm.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1472811659_97.jpg?t=true&w=300&h=300

Lika Çopova/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Majka Tereza


 • Adresa: Skupi p.n. f.Zllokuqan
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10680 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shtëpia e Pensionistëve/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Pantelejmon/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sju Rajder/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Solidarnost/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vita Ve


 • Adresa: Butellska 29 no.5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10680 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Instituti privat për kujdesjen e personave të moshuar, funksionon nga viti 2008, si insitituti i parë privat i liçencuar, për kujdesjen në bazë të të gjitha standardeve dhe kushteve të cilat janë të nevojshme për një person të moshuar të ndjehet i lumtur, i kënaqur dhe i sigurtë në kushtet tona të përkryera, kujdesë profesionale nga persona përgjegjës dhe të buzëqeshur nga ekipi profesional i VITAVE.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/71f66eec3dbedabdddbd24bdde42d251.jpg?t=true&w=300&h=300

Zhana/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Владата утре на седница ќе ги разгледува двете законски решенија кои се однесуваат на најавеното намалување на ДДВ на електричната енергија и воведувањето ...
сите 247 | | | веќе видена

Оштетените штедачи од Еуростандард банка бараат надлежните да ја имплементираат одлуката на Уставниот суд. Односно, Фондот за осигурување депозити да биде ...
сите 21 | | | веќе видена

Државниот завод за ревизија изврши ревизија на финансиските извештаи заедно со ревизија на усогласеност на Фондот на пензиско и инвалидско осигурување на ...
сите 21 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj