18 Gushti


  • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) p.n.
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈9441 км
  • Lokacioni: барака 1 во склоп на Министерство за одбрана К.Вода


/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Mapa

На ниво на ЕУ, годишната стапка на инфлација мерена со хармонизираниот индекс на потрошувачки цени (HICP), кој овозможува споредба меѓу земјите-членки, во мај ...
сите 65 | | | веќе видена

Најавата на поранешниот претседател Доналд Трамп дека ако повторно стане претседател, ќе стави крај на оданочувањето на бакшишите, според првичните проценки ќе ...
сите 4 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj