Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Shoqata alpinistësh
 • Klube sportive, asociacione dhe federata
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Shoqata alpinistësh në Shkup

18 Gushti


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10686 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agronom


 • Adresa: bul.Aleksandri i Maqedonisë (Edvard Kardel) p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10685 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elema


 • Adresa: Branisllav Nushiq 8-4/10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10682 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Federata Alpiniste Maqedonase


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 80-1/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10681 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Federata e sporteve malore të Maqedonisë


 • Adresa: 11 Tetori 42-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10685 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Korab/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makpetrol-shoqata e alpinistëve


 • Adresa: bul.Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10685 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Transferzalec


 • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 28/13
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Transverzalec


 • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 28
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ursus Speleos/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Извршниот директор на Tesla, Илон Маск, на X објави дека мнозинството од акционерите на компанијата го поддржуваат исполнувањето на спогодбата од 55,8 ...
сите 22 | | | веќе видена

Што се случува со цената на акцијата на Комерцијална банка. Иако е факт дека цената на таа хартија од вредност и од порано постојано оди нагоре, и е убедливо ...
сите 10 | | | веќе видена

На 11 јуни 2024 година се одржа редовна седница на ИО за поставеноста на монетарната политика на Народната банка, на која беа разгледани најновите податоци и ...
сите 72 | | | веќе видена

Силните институции се предуслов за силни економии и правични општества. Највредниот ресурс на институциите е човечкиот капитал, оттаму инвестициите и ...
сите 17 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj