Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Prilep
 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Shoqata alpinistësh
 • Klube sportive, asociacione dhe federata
 • Shoqata
 • Shoqata speleologjike
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Shoqata alpinistësh

Risto Kartush


 • Adresa: Trajko Sandanski 71
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7902 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shiki


 • Adresa: Bllazhe Rogozinaro p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sollunska Gllava


 • Adresa: Kuzman Josifovski Pitu 46
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7893 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Transferzalec


 • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 28/13
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Transverzalec


 • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 28
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ursus Speleos


 • Adresa: Dobromir Hërs 20-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vrv Plavica


 • Adresa: Jakim Stojkovski p.n.
 • Vendi: Probistip
 • Distanca: ≈7902 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zllatovrv


 • Adresa: Naum Naumovski Borçe 2/12
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7902 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Од јули во Грција ќе се работи 6 шест дена во неделата за одредени индустрии и производствени капацитети, како и бизниси кои работат 24/7. Со посебен закон на ...
сите 13 | | | веќе видена

РКЕ донесе нова одлука за цената на горивата од полноќ. Цената на бензините и дизелот остануваат исти, додека пак мазутот поскапува за 1,2 денари. Моторен ...
сите 47 | | | веќе видена

Во Антверпен на 17-тото издание на конгресот на Eurochambres од 12-14 јуни ,беше присутна делегација на Сојуз на стопански комори на Македонија предводена од ...
сите 13 | | | веќе видена

Од дивиденди и од тргување со акции „Раде Кончар Апаратна техника“ лани остварил приход од 570.000 евра што е повеќе од 70% од целиот приход на друштвото лани. ...
сите 14 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj