Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Shkolla për vallëzim
 • Grupe vallëzimi
 • Aerobik
 • Shkolla baleti
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Grupe vallëzimi

Brejk a leg


 • Adresa: Venjamin Maçukovski 1-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9441 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 16:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Prima Danca


 • Adresa: 23 Tëtori (Vladimir Komarov) 1-a/5 lok.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9440 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 22:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rebis


 • Adresa: bul.8 Shtatori (Revolucioni i Tetorit) 2/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9438 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 17:00 deri më 21:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rebis/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Државниот завод за статистика денеска објави дека трошоците на животот во ноември се зголемени за 19,5 проценти во споредба со истиот месец лани, а цените на ...
сите 58 | | | веќе видена

Денешниот бизнис форум е одлична можност за мапирање на бизнисите и инвестициски можности и давање поддршка во реализација на заеднички проекти и активности ...
сите 33 | | | веќе видена

Деновиве во поголемите ланци на маркети сме сведоци на намалување на цените на производите, па така леб може да се најде од 37-40 денари, маслото за јадење е ...
сите 71 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj