Branimir i Brankica

ParkingTransport publikWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicionerFëmijët janë të mirëseardhur

 • Adresa: Gjorçe Petrov 7-1/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7846 км

 • Telefon 2: 076 208508
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 17:00 deri më 22:00
  Sh nga 10:00 deri më 14:00
  D nga 18:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

Joga Centar Taftalixhe


 • Adresa: Banjalluçka 8-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7848 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 23:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 13:00 deri më 17:00

Për të arritur paqen e brendshme, kontrollin e frymëmarrjes dhe aftësinë për t'u çlodhur.

Kategoritë:

joga , psikoterapi

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1553867789_08.jpg?t=true&w;=300&h;=300
Mapa

Со римување, микрофони и креативна игра со штурчето Свирче, богомолката Богдана и дабарот Дрварко – создадени од вештите рачиња на децата, во петокот (втори ...
сите 5 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj