Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Strumicë
 • Tetovë
 • Kumanovë
 • Prilep
 • Ohër
 • Stip
 • Veles
 • Koçanë
 • Kërçovë
 • Radovis
 • Gjevgjeli
 • Gostivar
 • Mavrovë
 • Probistip
 • Kavadar
 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Shkolla për gjuhë të huaja
 • Përkthyesë
 • Përkthyesë gjyqsorë
 • Qendra edukimi
 • Shkolla për kompjutera
 • Përkthyesë Simultanë Dhe Konsekutivë
 • Shkolla Për Matematikë
 • Qendra Për Edukim Dhe Argëtim Të Fëmijëve
 • Trajnime
 • Orë Private (Gjuhe)
 • Universitete Të Punëtorëve
 • Shkolla Për Të Rritur
 • Programim
 • Shkolla Private
 • Shkolla Nate
 • Qendra Kulturore
 • Kurse Për Parukeri Dhe Kozmetikë
 • Ueb Dizajn
 • Shkolla Për Rrobaqepës
 • Organizata Dhe Misione Të Huaja
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Shkolla për gjuhë të huaja

Tamaris plus


 • Adresa: Metodija Mitevski 2-v
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Target


 • Adresa: bul.Turistiçka 38-a
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tehnoprint Konsalting


 • Adresa: Petar Manxhukov 115/10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tempest elt/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Temza


 • Adresa: Kej 9 Shtatori 1/8
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 16:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Trajçe Shule


 • Adresa: Todor Janev 1-a
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Universiteti i punëtorëve-Negotinë


 • Adresa: Dame Gruev p.n.
 • Vendi: Mavrovë
 • Distanca: ≈7502 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Universiteti i punëtorëve-Prilep


 • Adresa: Prilepski Braniteli p.n. (Marksova)
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7474 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Virtual-M


 • Adresa: Ivo Llolla Ribar 13
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7435 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Viza-S


 • Adresa: Kozle 88
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vollkan


 • Adresa: Risto Frashinin 44
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7553 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vort-M/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vort-M


 • Adresa: Marshall Tito 77
 • Vendi: Mavrovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vorteks


 • Adresa: Vasko Karangelevski 19 lok.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vorteks


 • Adresa: bul.V.S.Bato 8-a lok.6 dhe 7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:30 deri më 20:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vorteks art


 • Adresa: Mirosllav Kërlezha 39/5 (Gjuro Gjakoviq)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 12:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xvon


 • Adresa: Cane Konjarec 36-A
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7476 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 12:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xvonçe


 • Adresa: QT Biser kati 2-lindje lok.12
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Пред 28 години, на денешен ден, 2-ри април 1992 година, донесен е првиот буџет на независна Република Македонија. Министер за финансии бил Методија Тошевски. ...
сите 28 | | | веќе видена

Најголемата италијанска банка според вредноста на средствата, „UniCredit”, во вторникот објави дека нејзините водечки директори и високи менаџери решиле да се ...
сите 17 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj