Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Shkolla për gjuhë të huaja
 • Përkthyesë gjyqsorë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Shkolla për gjuhë të huaja në Prilep

Bumerang 2007


 • Adresa: Dimçe Mirceski Banjarot 6
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dimiko Eli


 • Adresa: Vëllezërit Llameski 20-a
 • Vendi: Prilep
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 13:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jazicen Puls


 • Adresa: Bul.Goce Dellçev 49-a/8
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 14:00 deri më 16:00

Пауза Пон-Пет 14-16ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Llogos oksford


 • Adresa: 11 Tetori 55
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Logos 2011


 • Adresa: Rampo Levkata 8/a
 • Vendi: Prilep
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra edukative MIB ONIZ


 • Adresa: Republikanska 39
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Temza


 • Adresa: Kej 9 Shtatori 1/8
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 16:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Universiteti i punëtorëve-Prilep


 • Adresa: Prilepski Braniteli p.n. (Marksova)
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7474 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xvon


 • Adresa: Cane Konjarec 36-A
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7476 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 12:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Пред 28 години, на денешен ден, 2-ри април 1992 година, донесен е првиот буџет на независна Република Македонија. Министер за финансии бил Методија Тошевски. ...
сите 28 | | | веќе видена

Најголемата италијанска банка според вредноста на средствата, „UniCredit”, во вторникот објави дека нејзините водечки директори и високи менаџери решиле да се ...
сите 17 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj