Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Strumicë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Shkolla për gjuhë të huaja
 • Përkthyesë
 • Qendra edukimi
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Shkolla për gjuhë të huaja në Strumicë

ABC


 • Adresa: Mosha Pijade 1
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Akademika


 • Adresa: Viktimat e fashizmit 14
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alfabet


 • Adresa: Pançe Peshev 11
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Britanika


 • Adresa: Vasil Surçev 01-a lok.6
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Britanika


 • Adresa: Elka Jankova 2
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7544 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cool School/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DM Interneshnl stadis


 • Adresa: f.Kuklish
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DM Interneshnl stadis


 • Adresa: f.Dabille
 • Vendi: Strumicë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DM Internesnl stadis


 • Adresa: F.Bosillovë
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7548 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Edu Spring


 • Adresa: Bratstvo Edinstvo 7-2/3
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Edukativa Erd


 • Adresa: Mareshali Tito 103
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hellen Doron-Strumicë


 • Adresa: Pande Kujumdziev 28
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7543 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Joska Sveshtarot


 • Adresa: Bllagoj Jankov-Muçeto p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lingva Nova


 • Adresa: Bratstvo Edinstvo 29
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Logos media


 • Adresa: Bratstvo Edinstvo 1
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7543 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Step up


 • Adresa: Bratstvo Edinstvo p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7543 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Со цел полесно справувањето на нашата земја со пандемијата предизвикана од коронавирусот, НЛБ Банка АД Скопје реализираше донација од 50 илјади евра, како ...
сите 104 | | | веќе видена

Во викенди нема да има погреби. Согласно најновата одлука на Владата од 06. 04. 2019 година со која од среда 08. 04. 2020 година забраната за движење во ...
сите 11 | | | веќе видена

Дигиталното работење од дома не е новост денес, кога комуникациската технологија пружа неограничени можности. Но, во моментов, заради мерките за превенција, ...
сите 8 | | | веќе видена

Шефот на најголемата телекомуникациска компанија БТ рече дека ќе ја донира својата платa на здравствените работници најмалку во наредните шест месеци и дека ќе ...
сите 16 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj