Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Ohër
 • Manastir
 • Strugë
 • Tetovë
 • Gostivar
 • Strumicë
 • Gjevgjeli
 • Star Dojran
 • Prilep
 • Stip
 • Kumanovë
 • Resnjë
 • Dibër
 • Veles
 • Kërçovë
 • Kavadar
 • Vinicë
 • Koçanë
 • Berovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Hotele
 • Restorante nga a deri në zh
 • Konferenca - shërbime dhe kapacitete konferenciale
 • Restorante për dasma
 • Spa qendra
 • Apartamente Dhe Dhoma Private - Me Qera
 • Restorante - Kombëtarë
 • Konferenca - Organizim
 • Kazino
 • Pompa Benzine
 • Kafe-Bare Dhe Kafe-Klube
 • Pishina Për Notim
 • Bujtina (Konaqe)
 • Motele
 • Ketering
 • Restorante - Piceri
 • Plazhe
 • Sauna
 • Ngjarje - Organizim
 • Fitnes - Qendra
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Salla dhe qendra kongresi

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingQasje në InternetWi-Fi Zonë24 orëAir-kondicionerE kualifikuar për foshnjePaqesë me kartela kreditoreQasëse për persona të hendikepuarKasafortë në dispozicionTharëse flokësh në dhomëHotel me 4 yjeFitnes

Hotel Vlaho


 • Adresa: 9 Maji 3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Хотел Влахо е семеен хотел каде гостинот секогаш е на прво место, а неговите потреби приоритет.

Kategoritë:

hotele

Atva Residence Hotel


 • Adresa: Rr.Magjistrale Kërçovë-Ohër
 • Vendi: Kërçovë

Аtva Residence Hotel e модерен хотелски комплекс, уреден по највисоки стандарди во однос на хотелската и угостителската дејнос.

ParkingE lejuar për kafshë përkedhëseQasje në InternetWi-Fi Zonë24 orëAir-kondicionerFëmijët janë të mirëseardhur

Nora's Ranch


 • Adresa: f.Karbunicë
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7855 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Ranja Nora është një vend ideal për familjet dhe vizitorët të cilët dëshirojnë të relaksohen jashtë, për të shijuar natyrën, sportin dhe ushqimin.

ParkingWi-Fi Zonë24 orëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreQasëse për persona të hendikepuarTharëse flokësh në dhomëHotel me 5 nyje

Apolonija Hotel & Kazino


 • Adresa: Partizanski Odredi i Gjevgjelisë 1
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7980 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Apollonia Hotel, një hotel me 5 yje ka 40 dhoma, secila e dekoruar me një shije të veçantë që i përshtatet nevojave tuaja. Kazino Apollonia - një vend për shoqërim, argëtim dhe fitim.

Kategoritë:

hotele, kazino

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreHotel me 4 yje

Hotel Salida


 • Adresa: Ivo Llolla Ribar p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7903 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Hotel Salida ndodhet në pjesën jugore të qytetit të Prilepit. Ju ofron rehati maksimale që do t'i kënaqë të gjitha nevojat tuaja.

ParkingQasje në InternetWi-Fi Zonë24 orëAir-kondicioner

Siti haus


 • Adresa: Vienska 20
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Kategoritë:

hotele

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javë24 orëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

Hotel Porta


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 1-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Është e lokalizuar në kej të Vardarit, në 500m largësi nga qendra kryesore transportuese e Shkupit,Hotel Porta gjindet në rrethinë të qetë, përderisa në të njetën kohë gjindeni në 2km nga qendra e qytetit. Nuk ka vend më të mirë përderisa kërkoni pushim në fund të ditës pas një dite pune të lodhshme, apo pas shijimt të pulsit dinamik të qytetit. Ju dëshirojmë mirëseardhje të sinqertë!


Agro Polog


 • Adresa: f.Zhelinë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7828 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

ArenaKategoritë:

hotele

Dinamika


 • Adresa: Marshall Tito p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7821 км

Emka


 • Adresa: Ilindeni p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7821 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Euro petrol 2


 • Adresa: F.Sedlarcë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7823 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Kategoritë:

pompa benzine, hotele

Hotel Royal


 • Adresa: Klikovo p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7821 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 19:00

Kategoritë:

hotele

Kodra e DiellitKategoritë:

hotele

Konak Popova Shapka


 • Adresa: Blagoja Toska 37-1-6
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

hotele

Lirak


 • Adresa: Iliria 10 (Marsal Tito)
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Neptun Petrol


 • Adresa: F.Zherovjan rr.101 p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7824 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Nolis


 • Adresa: Kodra e Diellit
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7813 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Kategoritë:

hotele

ScardusKategoritë:

hotele

Sllavija


 • Adresa: Teleferiku Tetovë Murat Bavtjari p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7813 км

Kategoritë:

hotele

Tivoli


 • Adresa: Iliria 19
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Adriatik Inn


 • Adresa: Dane Krapçev 10-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км

Kategoritë:

hotele

Mapa

Кристина Попова, Ивана Станковиќ , Олимпија Христова Заевска и Анја Марија Макеска се четирите дами кои ги одбра минстерката за финансии да и помагаат во ...
сите 15 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи