Ritam trejd

Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Faksi: 02 3222519
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00
    Sh nga 09:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/402d8597002063307f15f4ad4b161328.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Ritam Trejd SHPK Shkup, para së gjithash si përfaqësues i Ritam Inxhenering SHPK Beograd, përpiqet të arrijë kulmin në sektorin e ndërtimit të thatë në Republikën e Maqedonisë, që është pasojë e pashmangshme e cilësisë dhe reputacionit të produkteve nga asortimenti i saj.

Produkte dhe shërbime:
-shtresa dyshemeje, laminat, parket, pvc- dysheme vinile
-pjesë shtesë
-leksan
-ndërtim i thatë
-izolim
-tavane
-dritare çatie

Për ne, cilësia e materialeve dhe realizimi janë imperativë që kërkon investim të pashmangshëm dhe të vazhdueshëm në përmirësimin profesional të punonjësve, si dhe zgjerimin e mëtejshëm të asortimentit me markat më të mira botërore.

Sigurimi i një shërbimi të vazhdueshëm dhe profesional për klientët tregon qartë orientimin tonë ndaje klientëve, me anë të së cilës sigurohet kënaqësi e të gjitha kërkesave dhe pritshmërive të tyre më të larta, me të drejtë.

Ritam Trejd SHPK Shkup është një firmë juridike e re e sapoformuar, si pjesë e ekonomisë maqedonase, e cila është themeluar me një sipërmarrje të përbashkët të kompanisë Ritam Inxhenering SHPK nga Beogradi, Republika e Serbisë, me qëllim për prezantim të përbashkët në tregun rajonal për tregti me materiale ndërtimi.

Bashkëpunimi i suksesshëm afatgjatë me prodhuesit me famë botërore të materialeve të ndërtimit, investimi i vazhdueshëm në personel, objektet dhe pajisjet, na prezantojnë si një partner i besueshëm në tregun e brendshëm.

Ne shpresojmë që me këtë prezantim online do të zgjojmë interesimin tek ju dhe të vizitoni hapësirën tonë të këndshme të biznesit, ku do të bindeni për cilësinë e gamës së larmishme që ne ofrojmë.
më shumë
Retail Price - VAT Included:399 MKD

Германски ламинат

Retail Price - VAT Included:1.505 MKD

Трослоен паркет Oak Golden 13,2 мм

Retail Price - VAT Included:1.500 MKD

Трослоен паркет 14мм

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Lexan

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Lexan

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Ceilings

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Ceilings

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Wooden ceilings

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Metal ceilings

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Mineral ceilings

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Isolation

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Isolation

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Isolation


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj