Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Strumicë
 • Koçanë
 • Stip
 • Kërçovë
 • Prilep
 • Tetovë
 • Ohër
 • Vinicë
 • Shën Nikollë
 • Makedonski Brod
 • Manastir
 • Dellçevë
 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante - qumështi
 • Furra buke
 • Bukë dhe prodhime prej brumi
 • Pastiçeri
 • Byrektore
 • Ëmbëlsira - Prodhim
 • Torta Dhe Zbukurime Për Torta - Prodhim Dhe Tregëti
 • Petulla - Prodhim Dhe Porosi
 • Restorante - Piceri
 • Furra
 • Akullore - Prodhim Dhe Tregti
 • Dasma - Ushqim Dhe Pije
 • Çokollatë - Prodhim Dhe Tregti
 • Ketering
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restorante qumështi

Rinia


 • Adresa: Ljubotenska 95
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7392 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Midpoint


 • Adresa: Ilindenska p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 06:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sirena


 • Adresa: Iliria 78
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pelivan


 • Adresa: Metodija Andonov Çento p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7394 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Specijal/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Specijal - Drejtoria


 • Adresa: Lepenec 32
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7419 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zhito leb


 • Adresa: Gjorçe Petrov p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7419 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 06:00 deri më 18:00 • Sh nga 06:00 deri më 15:00 • D nga 07:00 deri më 13:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bobi


 • Adresa: Proleterska 17
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7420 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 03:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vatasha


 • Adresa: Aco Shopov (Proleterska) 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7420 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zhetvar/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Specijal


 • Adresa: Nikola Parapunov p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7421 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Transilvanisko trdlo


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 80 lok.21
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7421 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Palma


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 121
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7421 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tonis Bejkeri


 • Adresa: Skupi 18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7421 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00 • Sh nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Specijal


 • Adresa: Lublanska, City Moll 4 kati 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zhito leb


 • Adresa: Tregu Taftalixhe p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 06:00 deri më 16:00 • Sh nga 06:00 deri më 14:00 • D nga 07:00 deri më 13:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vegera


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 103
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Oselot/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Milenium


 • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 72-a lok.16
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zhito leb


 • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Детално чешлање на Буџетот, за да најде пари и да ги префрли за барем делумно да се намали огромниот долг за струја на Клинички центар од 7 милиони евра, ќе ...
сите 187 | | | веќе видена

Концептот на даночната реформа се заснова на праведност, односно проширување на даночната основа преку ревидирање на даночните ослободувања и повластените ...
сите 150 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj