Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Krushevë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Restorante nga a deri në zh në Krushevë

Alto


 • Adresa: Koça Milenku 80
 • Vendi: Krushevë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dva llovci


 • Adresa: Shulla Mina 9
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈7453 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Krushevska Odaja


 • Adresa: Todor Proeski 71 (Marshall Tito)
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈7452 км
 • Orari i punës: Ha - Enj , Pr , D nga 09:00 deri më 00:00 • Sh nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Marçelo


 • Adresa: Ilindeni 53
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈7453 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Meta


 • Adresa: Ilindeni 60
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈7453 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:30 deri më 23:00 • D nga 10:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Roma


 • Adresa: Ilindeni 33
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈7453 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 10:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 10:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shape


 • Adresa: Ilindeni p.n.
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈7453 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Skala


 • Adresa: Toshe Proeski 2
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈7453 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ski Alto


 • Adresa: Taka Berber 15-b
 • Vendi: Krushevë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Со драстичен пад на побарувачката и финансиски проблеми, се соочуваат македонските занаетчии. Во услови на КОВИД-криза, како што наведуваат, се трудат да го ...
сите 242 | | | веќе видена

Зоран Здравев поднел оставка од функцијата неизвршен член на Одборот на директори на македонската фабрика за чоколади „Европа“. За оваа промена извести ...
сите 36 | | | веќе видена

Доколку итно и недоложно не се исплати поддршката за туристичко-угостителскиот сектор предвидена со петтиот пакет мерки и не се обезбеди дополнителна директна ...
сите 91 | | | веќе видена

Кинескиот трговски гигант „Алибаба“ е казнет со 2,8 милијарди долари поради монополско работење. Кинеските власти ја засилуваат контролата над технолошките ...
сите 39 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj