Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Berovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante nga a deri në zh
 • Kafe-bare dhe kafe-klube
 • Apartamente dhe dhoma private - me qera
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Restorante nga a deri në zh në Berovë

An na Megdan


 • Adresa: Mlladinski kej 2/10
 • Vendi: Berovë
 • Distanca: ≈7535 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bela voda/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dionis/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dragiva


 • Adresa: F.Dvorisht
 • Vendi: Berovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Karadak


 • Adresa: Tregu i qytetit p.n.
 • Vendi: Berovë
 • Distanca: ≈7539 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Keki Restoran


 • Adresa: Mlladinski kej p.n.
 • Vendi: Berovë
 • Distanca: ≈7539 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MRS


 • Adresa: Marshall Tito 130
 • Vendi: Berovë
 • Distanca: ≈7540 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 09:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Manastir


 • Adresa: Kirili dhe Metodij 6
 • Vendi: Berovë
 • Distanca: ≈7540 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mis Ston/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ristovo Meance


 • Adresa: Pionerska 9
 • Vendi: Berovë
 • Distanca: ≈7540 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tekila


 • Adresa: Mosha Pijade 2-a, f.Vlladimirovo
 • Vendi: Berovë
 • Distanca: ≈7535 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tekilla 2


 • Adresa: Cvetan Dimov 2-a
 • Vendi: Berovë
 • Distanca: ≈7540 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tina-Rato


 • Adresa: Marshall Tito 14
 • Vendi: Berovë
 • Distanca: ≈7539 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Çardak


 • Adresa: Cvetan Dimov 5
 • Vendi: Berovë
 • Distanca: ≈7540 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Лавина реакции предизвикаа предложените измени на законот за земјоделско земјиште. Бројните недоречености и нелогичности во него според дел од експертите ...
сите 18 | | | веќе видена

Наташа и Валентино Тренeски од Кичево, својата среќа ја најдоа на продажното место Детел ин ка, каде на инстант лоз „ Доме , сладок доме “, добија стан во ...
сите 12 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Европската комисија веќе ги објави предвидувањата за економски раст на економиите во регионот. Според прогнозите Македонија годинава ...
сите 121 | | | веќе видена

Од април 2021 година, македонскиот ИТ пионер „Еконет“ преминува во сопствеништво на реномираната ИТ компанија „Синами“, која веќе 20 години успешно делува на ...
сите 21 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj