Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Restaurants - turkish
 • Restaurants a - z
 • Restaurants - bistros
 • Taverns
Повеќе филтриПомалку филтри

Restaurants - turkish по градови

Prilep Skopje

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restaurants - turkish

Bomonti


 • Address : Bitpazarska, Stara Charshija b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Turist/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Turkish Diner K-Marash Kebap


 • Address : Methodia Andonov Cento
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7429 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 02:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Turkish Doner K-Marash


 • Address : Saraj 20
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7418 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 02:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Turkish Doner К-Maras 1


 • Address : Cvetan Dimov 47
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Balcan Doner


 • Address : Borka Taleski 42
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7475 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Државниот пазарен инспекторат минатиот месец спровел повеќе од 1.500 надзори на цела територија на Македонија при што за констатираните прекршоци на субјекти ...
сите 41 | | | веќе видена

Оваа година швајцарската компанија Нестле ќе мора дополнително да ги зголеми цените на своите прехранбени производи за да ги компензира повисоките трошоци за ...
сите 56 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel