Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Stip
 • Skopje
 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restaurants - pastrmajlija
 • Pizzerias - restaurants
 • Restaurants a - z
 • National restaurants
 • Burek
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restaurants - pastrmajlija

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Promo


 • Address : Moskovska b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7849 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 23:00 • Sat from 10:00 to 23:00 • Sun from 11:00 to 18:00

Fotka


 • Address : Helsinki 16-b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7849 км
 • Working Hours: Mon , Sun from 11:00 to 18:00 • Tue - Thu from 11:00 to 23:00 • Fri - Sat from 11:00 to 00:00

Dada


 • Address : Zivko Cingo 5a (Rade Koncar)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 00:00 • Sat - Sun from 09:00 to 01:00

Pizza Hot Delivery


 • Address : bul.3-ta Makedonska brigada 41 lok.11
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7854 км

Pizza Familia


 • Address : bul.ASNOM 18-3/3 (AVNOJ)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7854 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 00:00 • Sun from 09:00 to 22:00

Bani-Vel


 • Address : Gorgi Vojteh 13
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7892 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 15:00

Gostilnica Sokace


 • Address : Blagoj Gorev 16
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7893 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 10:00 to 00:00

Baze Piti


 • Address : Kole Drnkov 7
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7893 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 08:00 to 00:00 • Fri - Sat from 08:00 to 01:00

Aleksandrija


 • Address : Josif Daskalof 35
 • Place: Kratovo
 • Distance: ≈7897 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 01:00 • Sat - Sun from 09:00 to 01:00

Oscar


 • Address : Raskrsnica Crveni Petli, pat za Nizopole
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7902 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 10:00 to 00:00

Classic (Klasik)


 • Address : Vancho Prke 12
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7919 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 08:00 to 00:00 • Fri - Sat from 08:00 to 01:00

Ami Stef


 • Address : Strumicka 6
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7920 км
 • Working Hours: Mon from 09:00 to 16:00 • Tue - Sat from 09:00 to 21:00 • Sun from 09:00 to 14:00

Piazza


 • Address : Dimitar Vlahov b.b.
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7922 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 09:00 to 00:00 • Fri - Sat from 09:00 to 01:00

Ema


 • Address : Aco Adzi Ilov b.b.
 • Place: Negotino
 • Distance: ≈7929 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 09:00 to 00:00 • Fri - Sat from 09:00 to 01:00

Meridzein


 • Address : Geras Cunev 10
 • Place: Radovis
 • Distance: ≈7945 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 21:30 • Sun from 08:00 to 17:00

Map

Синдикатот на работниците од управата, правосудните органи и здруженија на граѓани предложи нов начин на пресметка на платите во администрацијата, според кој, ...
сите 171 | | | веќе видена

Фондот за иновации и технолошки развој (ФИТР) ги презентираше инструментите за финансиска поддршка на домашните компании пред членките на Македонската ...
сите 78 | | | веќе видена

Во Стопанската комора на Македонија, како резултат на успешно спроведени пилот-обуки во рамките на проектот „Пазарно ориентирани вештини за одржливо енергетски ...
сите 8 | | | веќе видена

Грејната сезона е пред нас и ќе чини од 12.000 до 70.000 денари, во зависност од видот на енергија што се користи во домаќинството за затоплување. Според ...
сите 43 | | | веќе видена

Стопанската комора на Србија беше домаќин на годинешната дводневна Регионална конференција на ЕЕН - Европската мрежа на мали и средни претпријатија (Enterprise ...
сите 26 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи