Point Retail Park


  • Adresa: Bul.Brigada Maqedono-Kosovare p.n.
  • Vendi: Shkup
Kategoritë:

qendra tregtare


  • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Норвешкиот државен фонд за инвестиции кој воедно е и најголемиот инвестициски фонд во светот, а важи и за најстабилен изгуби неверојатни 1,33 трилиони норвешки ...
сите 33 | | | веќе видена

Интернационалната компанија “Мастеркард” ја објави својата посветеност да овозможи зголемување на ограничувањата за бесконтактно плаќање низ цела Европа. Овој ...
сите 7 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj