Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Shoping - qendra
 • Qendra tregtare
Повеќе филтриПомалку филтри

Shoping - qendra по градови

Prilep Probistip Shkup Strugë Tetovë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Shoping - qendra

Palma Moll


 • Adresa: Rruga e Shkupit 8
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7821 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Coma Mol Qendra Tregtare


 • Adresa: Marshall Tito p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gumno-Trejd


 • Adresa: Jordan Stojanov 5
 • Vendi: Probistip
 • Distanca: ≈7901 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

Kategoritë:

shoping - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Point Retail Park


 • Adresa: bul.Makedonskŕ Kosovska Brigada p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 22:00

Kategoritë:

shoping - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Princ


 • Adresa: Ferid Murati 30
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra Tregtare


 • Adresa: Zona industriale p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

Kategoritë:

shoping - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stefiko 07


 • Adresa: 11 Tetori p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7902 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh - D nga 09:00 deri më 18:00

Kategoritë:

shoping - qendra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Еврокомесарите за буџет и администрација Јоханес Хан, за соседство и преговори за проширување Оливер Вархеји и за економија Паоло Џентолини излегоа со ...
сите 86 | | | веќе видена

Се распрснаа надежите на штедачите дека во пресрет ќе им излезе Уставниот суд. Оваа највисока судска институција, со мнозинство гласови на судиите, не ја ...
сите 60 | | | веќе видена

Најголемата фармацевтска компанија во земјава, Алкалоид, ги објави на Берзата финансиските резултати за минатата година. Компанијата лани има остварено добивка ...
сите 37 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj