Ramstor 2


 • Adresa: Marshall Tito 21
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
  Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

  ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  Kit-Go Tera Marketi Drejtoria


  • Adresa: Goce Dellçev 52
  • Vendi: Stip
  • Distanca: ≈7493 км
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

  Me qellim te vetem, gati 20 vite ne treg ekzistojme vetem per nevojat e konsumatoreve tane. KIT – GO marketet filluan me pune te suksesshme ne vitin 1993 dhe deri me sote zgjerohemi ne 9 qytete neper Maqedonine Lindore dhe kemi kijuar zinxhire te marketeve, me gjithsej 19 objekte per shitje me pakice ne te cilat punojne me sukses 280 te punesuar.

  Kategoritë:

  supermarkete

  ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreDërgesë

  Reptil Marketi-Drejtoria


  • Adresa: Pandill Shishkov 1 lok.1
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7427 км
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 21:00 • D nga 08:00 deri më 16:00

  Përveç shërbimit si kartën më të madhe, tregjet tona janë të njohura për shumëllojshmërinë e madhe dhe cilësore të produkteve. Çmime të arsyeshme janë një tjetër veçori që realizohet përmes veprimeve të shumta javore, zbritjeve dhe klubit tonë zbritje - Club Reptil.

  Kategoritë:

  supermarkete

  Punojmë 7 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

  Granap 1


  • Adresa: Dragisha Mishoviq 10
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7422 км
  • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 22:00

  Kategoritë:

  supermarkete

  Mapa

  МојДДВ #Моја награда ќе доделува по десет парични награди на дневно ниво. Oва беше кажана од министерката за финансии Нина Ангеловска која посочи дека ...
  сите 128 | | | веќе видена

  Аргентинскиот претседател изјави дека нема да ги земе преостанатите 11 милијарди американски долари од тековната програма за заем на ММФ затоа што „пијанството ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Обврската за задолжителна исплата на К-15 стапи на сила во 2014 година кога на вработените во приватниот сектор како средства за годишен одмор им беа исплатени ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim


  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj