Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Apartments & rooms - hire (rental)
 • Restaurants a - z
 • Hotels
 • Pizzerias - restaurants
 • Travel agents
 • National Restaurants
 • Fish & Grill - Restaurants
 • Boat - Hire (Rental)
 • Beauty & Health Spas
 • Youth Hostels
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Private accommodation in Ohrid


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingInternet access24 hoursAirconditionedCards acceptedChildren welcomeSwimming pool

Vila Dionis


 • Address : nas.Lagadin
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7443 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

Vila Dionis is located in the elite tourist village Lagadin, 7km from Ohrid.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1530102570_7.png?t=true&w=300&h=300

APartmani stela rosa/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Adeona


 • Address : Partizanska 1/43,44
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Albina/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleksandar villa/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleksandara Guest House


 • Address : Bogomilska 47
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alexandra Apartments


 • Address : Dejan Vojvoda 146
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7438 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Altra-sat 2000


 • Address : bul.Makedonski Prosvetiteli b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7438 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anastasija (AnastasiaHomestay)


 • Address : Argir Marinchev 26
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7438 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anastasija apartments


 • Address : Naum Ohridski b.b.
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Angjeleski


 • Address : Karposh Vojvoda 8-a
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Antigona


 • Address : Vasil Stefoski 36
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apartaments Dudanovi/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apartaments Filand


 • Address : Kej Makedonija (Kej Marshal Tito) 67
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apartaments Spasa


 • Address : Kej Makedonija (Kej Marshal Tito) 25-a
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apartman Blaze


 • Address : Slavej planina 43
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apartman Dilla


 • Address : Konjsko b.b.
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apartman Ilija


 • Address : nas.Konjsko
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apartman Ivanovi


 • Address : Miko Glishikj 3
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apartman Izabela


 • Address : Sirma Vojvoda 103
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apartman Lana


 • Address : bul.Turistichka 87
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

И покрај тоа што цената на гасот на берзата е во постаојан пад, македонските власти упорни се во одлуката да набавуваат гас од бугарската компанија „Балкан ...
сите 56 | | | веќе видена

Уставниот суд ќе ја испитува уставноста на одредбата за исплата на апанажа за функционери кои се разрешени или поднеле оставка пред истекот на мандатот, објави ...
сите 9 | | | веќе видена

Најмалку сто објекти се греат на мазут и екстра лесно масло за домаќинства. Мазутот е исклучително „валкан“ енергенс, но не е за потценување ниту екстра ...
сите 38 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Шпаркасе банка ги известува своите ценети клиенти пензионери дека, пензиите за месец јануари 2023 година ќе се исплаќаат од ...
сите 26 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel