Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kumanovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Plehëra - natyrale dhe artificiale
 • Ushqim për kafshë - tregti
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Plehëra - natyrale dhe artificiale në Kumanovë

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingPunojmë 6 ditë në javë

Agrostart


 • Adresa: F.Rezhanovc p.n.
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7431 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

Agrostart punon si importues, agjent i përgjithshëm dhe distributor në Republikën e Maqedonisë. Maqedonia dhe bashkëpunon me sukses me më shumë kompani të huaja për prodhimin e plehrave minerale, llojeve të ndryshme të koncentrateve, farërave për prodhimet bujqësore.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1588165990_84.png?t=true&w=300&h=300

Moka-prom


 • Adresa: f.Llopate
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Moka-prom


 • Adresa: Zona industriale p.n., Lagja Karposh
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sa-Prom


 • Adresa: F.Dobroshanë
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Приходи од продажби Според единечниот биланс на успех, во периодот јануари-декември 2020 година, продажбите достигнуваат 9.188.259.186 денари, што е за 9% ...
сите 47 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj