Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Bitola
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Pizzerias - restaurants
 • Restaurants a - z
 • Restaurants - wedding receptions & ceremonies (ballrooms & banquet facilities)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Pizzerias - restaurants in Bitola

Bure


 • Address : Sirok Sokak 88 (Marsal Tito)
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7908 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 00:00 • Sat - Sun from 08:00 to 01:00

Dzeko


 • Address : Nikola Tesla 39
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7908 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 21:00

Kacunka


 • Address : Narodni Heroi 10
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7907 км

Kaj Maceto


 • Address : Pece Maticevski 15 (Leninova)
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7908 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 15:00 to 01:00 • Sat from 18:00 to 02:00

Kitchen (Kicen)


 • Address : Vasko Karangelevski 41 lok.111
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7907 км
 • Working Hours: Mon - Thu from 10:00 to 00:00 • Fri - Sun from 10:00 to 01:00

Kus-kus


 • Address : Kiril i Metodij 2-a
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7908 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 01:00

Mac Dac


 • Address : Vasko Karangelevski 41-L-3/58
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7907 км

Oscar


 • Address : Raskrsnica Crveni Petli, pat za Nizopole
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7902 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 10:00 to 00:00

Sisters


 • Address : Vasko Karangelevski 2/16
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7907 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 00:00 • Sun from 12:00 to 23:00

Sorento


 • Address : Gjuro Gjakovic 7
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7908 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:30 to 11:00

Svedskio


 • Address : Sirok Sokak 132 (Marsal Tito)
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7908 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 00:00 • Sat from 09:00 to 01:00

Verona


 • Address : Dobrivoe Radosavlevic 10
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7908 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 01:00

Zonali


 • Address : Filip Vtori Makedonski lok.13 (Ivan Milutinovik)
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7908 км

Map

Агенцијата за промоција и поддршка на туризмот учествува на 42-от меѓународен саем за туризам ”SAJAM TURIZMA 2020” во Белград, заедно со општините Дојран и ...
сите 38 | | | веќе видена

До сега 9 странски компании подигнале документација да аплицираат на тендерот за изградба на фотоволтаична централа во Осломеј. Јавниот повик е отворен веќе ...
сите 60 | | | веќе видена

Коморскиот инвестициски форум на шесте земји од Западен Балкан и Генералниот директорат за Европска соседска политика и преговори за проширување (ДГ НЕАР) ќе ...
сите 51 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel