Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Pizzerias - restaurants
 • Restaurants a - z
 • Fast food restaurants
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Pizzerias (pizza restaurants) in Prilep

Akademi


 • Address : Kuzman Josifovski 2
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7902 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Art


 • Address : Lazo Poposki 18
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7902 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 09:00 to 00:00 • Fri - Sat from 08:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Borzoi


 • Address : Jane Sandanski 33
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7902 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Giovani pizza (Dzovani pica)


 • Address : Joska Jordanoski 41
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7902 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Happy (Hepi)


 • Address : Jane Sandanski 2
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7902 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kasni Porasni


 • Address : Sotka Gorgioski 1
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7902 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kasper


 • Address : Todor Panica 30
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7902 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kono


 • Address : Ilindenska 64
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7902 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 09:00 to 00:00 • Fri - Sat from 09:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

La Strada/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Laki


 • Address : Lece Koteski 58
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7900 км
 • Working Hours: Mon - Thu , Fri , Sun from 08:00 to 00:00 • Sat from 08:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Leone


 • Address : bul.Goce Delcev 30
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7902 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 08:00 to 00:00 • Fri - Sat from 08:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Magic food


 • Address : Republikanska 74
 • Place: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Milano


 • Address : Sotka Georgiveski 9
 • Place: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pica Uno


 • Address : Borka Taleski 25
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7902 км
 • Working Hours: Mon - Thu from 08:00 to 00:00 • Fri - Sun from 08:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sezam


 • Address : Borka Taleski 12
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7902 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Директорот на Државниот завод за индустриска сопственост, Горан Герасимовски, денеска беше на работен состанок со Антони Пешев – извршен директор на Стопанска ...
сите 43 | | | веќе видена

Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој на сметките на 152 субјекти, исплати близу 149 милион денари за субвенции.Директорот на ...
сите 20 | | | веќе видена

Македонија се најде на 49 место на листата земји во светот по висината на трошоците кои граѓаните ги издвојуваат месечно за комуналните и другите услуги кои ги ...
сите 14 | | | веќе видена

Најмногу должат кон банките, но имаат и други долгови. Економската криза лани го зголеми вкупниот долг на компаниите во земјава на вкупно 7,4 милијарди евра. ...
сите 40 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel