Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Pishina për notim
 • Restorante nga a deri në zh
 • Hotele
 • Restorante për dasma
 • Lodra - prodhim dhe tregti me shumicë
 • Lodra - Shitore
 • Maskemballe - Rekuizite Dhe Veshje - Tregti
 • Pajisje Shtëpiake
 • Новогодишни Украси
 • Bebe - Pajisje Për Bebe
 • Kafe-Bare Dhe Kafe-Klube
 • Sport - Qendra, Objekte, Fusha Sporti Dhe Terrene Sportive
 • Biçikleta - Prodhim Dhe Tregti
 • Gift-Shop
 • Pishina - Pajisje
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Pishina për notim në Shkup

A1 Arena Qendra Sportive - Boris Trajkovski (Pishine)


 • Adresa: bul.8 Shtatori (Revolucioni i Tetorit) 13
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 00:00

Kategoritë:

pishina për notim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Akva Star


 • Adresa: f.Kadinë
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7438 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alka Komplex


 • Adresa: f.Sonjë e poshtme
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bon bon


 • Adresa: Aleksandar Urdarevski p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7421 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

CD Klub Maki


 • Adresa: Llazar Liçenoski 31-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ej-Bi-SiKategoritë:

pishina për notim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MarkatKategoritë:

pishina për notim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

New Star


 • Adresa: rr.2, f.Vizbegovo 160
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7420 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Oasis


 • Adresa: Ivan Haxhinikollov (Ratko Mitroviq) 260
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7436 км

Kategoritë:

pishina për notim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Oreshani


 • Adresa: rr.5, f.Oreshan 115
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7443 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 12:00 deri më 18:00

Kategoritë:

pishina për notim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pishina olimpike Centar


 • Adresa: bul.Koço Racin 33
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pishine Aerodrom


 • Adresa: Vasko Karangelleski 6
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

pishina për notim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pull hausKategoritë:

pishina për notim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rasadnik


 • Adresa: Heronjtë e Popullit p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км

Kategoritë:

pishina për notim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Teferiç


 • Adresa: Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) 28/136
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 11:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 11:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Villa Nika/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство ги известува сточарите, дека Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој ...
сите 36 | | | веќе видена

Членовите на Комисијата за финансирање и буџет се сретнаа со претставници од Светска банка. Во фокусот на средбата беше ажурираната систематска дијагностика за ...
сите 58 | | | веќе видена

Нај следените берзански индекси ја забележаа својата петта последователна позитивна недела во и се доближија до највисоките нивоа оваа година . Во САД благо ...
сите 59 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 117 | | | веќе видена

Асоцијациите за е-трговија на Северна Македонија, Србија, Босна и Херцеговина и Албанија, потпишаа Меморандум за формирање на Балканска Алијанса за е-трговија ...
сите 4 | | | веќе видена

ТАВ Македонија, подружница на ТАВ Аеродроми, ја заврши надградбата на системот за ракување со багаж и инсталацијата на нов уред за скенирање багаж на скопскиот ...
сите 13 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj