Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Pe për thurje dhe qepje
 • Kopsa dhe produkte tjera ndihmëse
 • Makina për qepje - përdorim shtëpiak
 • Tekstil dhe prodhime tekstili - shitore
 • Makina për qepje - industriale
 • Tekstil Dhe Prodhime Tekstili - Prodhim
 • Trikotazhë
Повеќе филтриПомалку филтри

Pe për thurje dhe qepje по градови

Kërçovë Manastir Radovis Shkup Stip Tetovë

Радиус (100км)

Pe për thurje dhe qepje

Bagat komerc


 • Adresa: Dimitrie Çupovski (Velko Vllahoviq) 1-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:30 • Sh nga 08:00 deri më 14:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bo-nik


 • Adresa: Meçkin Kamen 21
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makoteks


 • Adresa: Nikolla Parapunov QT Makoteks 41
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7848 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Milex as


 • Adresa: rr.9, lagja Ilinden nr.78
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7862 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rigo Reteks


 • Adresa: Engelsova 17
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7919 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Ne jemi importues dhe distributor të përgjithshme për makina qepëse JUKI por në programin tonë të prodhimit janë përfshirë të gjitha markat e tjera të makinave qepëse dhe pajisjet.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1465459373_0.png?t=true&w=300&h=300

Singer-Shero


 • Adresa: bul.Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) 16/11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Suk-impeks


 • Adresa: Nikola Maleshevski 75
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00 • D nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sultan-kompani


 • Adresa: Marshal Tito 168
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00 • Sh nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

TLT Kendi koton/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vrasticanka


 • Adresa: Vardarska 60
 • Vendi: Radovis
 • Distanca: ≈7945 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zipplast


 • Adresa: Bertrand Rasell 75
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7845 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Денеска европските берзански индекси се нерамномерни, американските индекси се во пад, а цената на нафтата и пченицата истовремено пораснаа. Индексот DAX на ...
сите 49 | | | веќе видена

Асоцијациите за е-трговија на Северна Македонија, Србија, Босна и Херцеговина и Албанија, потпишаа Меморандум за формирање на Балканска Алијанса за е-трговија ...
сите 5 | | | веќе видена

За уште повесели и повозбудливи празници Комерцијална банка организира наградна игра со главна награда во вредност од 1.000.000 денари! Корисниците на ...
сите 13 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 112 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj