Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Lesh - përpunim, prodhim dhe tregëti
 • Tekstil dhe prodhime tekstili - prodhim
Повеќе филтриПомалку филтри

Lesh - përpunim, prodhim dhe tregëti по градови

Dellçevë Probistip Shkup Tetovë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Lesh - përpunim, prodhim dhe tregëti

Don-pampas


 • Adresa: f.Star Istevnik
 • Vendi: Dellçevë
 • Distanca: ≈7955 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Efremovski


 • Adresa: Miro Baraga 38/9
 • Vendi: Probistip
 • Distanca: ≈7901 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Imperial Euro Group


 • Adresa: Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) 47-J
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Владата одлучи да го прошири списокот на производи со гарантирана цена. Како што информира денеска премиерот Димитар Ковачевски, ќе поевтинат и безалкохолните ...
сите 274 | | | веќе видена

Келнер кој ќе се вработи во Содерсторф (Долна Саксонија) во Германија може да заработи дури 11.000 евра месечно. Имено, ваква плата нуди ресторан од наведеното ...
сите 9 | | | веќе видена

Во време на ковид-кризата фирмите беа поддржани со низа мерки од државата. По принципот на солидарност, оние фирми кои оствариле екстра профит, како резултат ...
сите 121 | | | веќе видена

Хидроцентралата „Тиквеш“ е целосно амортизирана, а државата како самостоен инвеститор не успеала да ги ги реализира проектите во енергетиката и затоа Владата ...
сите 55 | | | веќе видена

Германската влада најави дека ќе одвои 45 милијарди евра за изградба на станови., додека до 2027 година, пак и градот Берлин ќе стави на располагање 18 ...
сите 34 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj