Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Pastrim kimik - servise
 • Pastrim dhe larje të qilimave dhe tepihëve
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Pastrim kimik - servise në Manastir

Centar


 • Adresa: Vasil Bërklevski, Orizare e Epërme 8
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈9533 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

De-Lo Higiena


 • Adresa: Shën Naum 24-a
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈9534 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 10:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Etilen


 • Adresa: bul.1Maji 142
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈9534 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Klining Pro Tim


 • Adresa: Pece Matiзevski (Leninova) 85
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈9535 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nautika


 • Adresa: Heronjtë e Popullit p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈9534 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pingvin-Manastir


 • Adresa: Shirok Sokak (Marshall Tito)
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈9535 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Од Mastercard најавуваат дека од 2030 година треба да воведат големи новини за корисниците. Од европските корисници повеќе нема да се бара рачно да ги ...
сите 8 | | | веќе видена

Во просек по 59.000 денари, или 965 евра месечна нето плата добивале 58 вработени во Развојна банка на РСМ, државен кредитор кој не работи со депозити, туку ...
сите 19 | | | веќе видена

Зеленчукот и овошјето најчесто се продаваат на килограм, а дел од производите повремено се нудат и на парче. Ова се случува со тиквиците, модрите патлиџани, ...
сите 3 | | | веќе видена

Студио Модерна - Продажбата на ТВ е дел од деловното царство на еден од најпознатите словенечки претприемачи, Санди Чешек, кој не успеа да се опорави од ...
сите 3 | | | веќе видена

И покрај тоа што летната сезона сè уште не е во полн ек, работодавците од овие простори објавија огласи за барање сезонски работници на почетокот на април. ...
сите 12 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj