Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Stip
 • Kumanovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Larje dhe hekurosje – servise
 • Pastrim kimik - servise
Повеќе филтриПомалку филтри

Larje dhe hekurosje – servise по градови

Kumanovë Shkup Stip Strumicë Tetovë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Larje dhe hekurosje – servise

Cvetan Mitko Trajkov


 • Adresa: Bratstvo Edinstvo 36/12
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7543 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Domiteks


 • Adresa: Goce Dellçev p.n.
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7489 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Favorit 96


 • Adresa: Ankarska 23
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fresh ekspres


 • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 76
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fresh ekspres


 • Adresa: Nikola Parapunov 3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7421 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fresh ekspres


 • Adresa: bul.Koço Racin, QT Vero Qendër p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 21:00 • D nga 10:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fresh ekspres


 • Adresa: bul.Jane Sandanski, Capitol Moll 71-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 21:00 • D nga 10:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fresh expres


 • Adresa: Moskovska 17 lok.5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fresh exspres



/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Froling


 • Adresa: Goce Dellçev 34
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7492 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 21:00 • Sh nga 07:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jonas-Jona'S



/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kik-A kompani


 • Adresa: Gjeneral Mihajllo Apostollski 5
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7493 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Laundry room


 • Adresa: Kosturski Heroi ( 29 Nëntori) 6/7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lavazhi Ekstra


 • Adresa: Pavel Shatev (Bihaçka) 3 lok.3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lavazhi Saraj


 • Adresa: Saraj p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7418 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lotos



/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mis Iron



/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Netopia


 • Adresa: Blagoja Stefkovski 40
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 21:00 • D nga 07:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nino



/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Државниот пазарен инспекторат во континуитет правеше контрола и надзори по одлуките и во текот на вчерашниот ден, рече директорот на ДПИ, Горан Трајковски. ДПИ ...
сите 133 | | | веќе видена

Според податоците на Државниот завод за статистика, во четвртото тримесечје од 2023 година, стапката на слободни работни места изнесува 1.90 %. Бројот на ...
сите 49 | | | веќе видена

Силни оперативни резултати ја одбележаа 2023 година, покажувајќи значителен напредок во деловното работење, особено кога ќе се земе предвид падот на ...
сите 38 | | | веќе видена

Државата гарантира дека ќе го обештети инвеститорот во случај идната централа „МИТИЛИНЕОС“ да претпри штета ако има војна или пак вооружен грабеж, но и во ...
сите 17 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim



Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj