Vap Mak

Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 151 mezanin
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7420 км

  • Telefon 2: 070 367113
  • Faksi: 02 3222161
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

VAP MAK, Shkup, e themeluar në vitin 1993, është përfaqësues gjeneral i kompanisë Nilfiks nga Danimarka, më parë e njohur si WAP-ALTO.

VAP MAK importon, shetë dhe servison aparate nga Nilfiks, një ndër furnizuesit më të mëdhenj botëror të pajisjeve profesionale për pastrim me ulëse në Danimarkë dhe sallonet e shitjes në më shumë se 80 vende të botës.

Nilfiks prodhon pajisje komerciale dhe profesionale për mirëmbajtjen e higjienës dhe pastërtisë në disa sektore, edhe ate:
- Bujqësi
- Shtëpi
- Ndërtimtari
- Autoindustri
- Industrinë ushqimore
- Objekte publike dhe komerciale

Jemi krenraë që t’i numërojmë disa nga klientët tanë më të mëdha në vend, mirëpo të gjithë klientët tanë, të vegjël apo të mëdhenj, kanë rëndësi të njejtë për ne!
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj