Ivbis


 • Adresa: Bul.Aleksandri i Maqedonisë 45
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км
  1%save
  Retail Price - VAT Included:46.000 MKD45.540 MKD

  Karcher PUZII 100 SUPER

  Retail Price - VAT Included:70.500 MKD

  Karcher BDS 43/150 C

  Retail Price - VAT Included:116.000 MKD

  Karcher B 40 C Ep D 43

  Retail Price - VAT Included:41.000 MKD

  Karcher KM 70/20 C 2SB

  Retail Price - VAT Included:36.900 MKD

  Karcher HD 5/15 C Plus

  Retail Price - VAT Included:17.000 MKD

  Karcher WD 5.500 M

  Retail Price - VAT Included:190.000 MKD

  Karcher HDS 850-4M

  Retail Price - VAT Included:19.500 MKD

  Karcher NT 35/1 Ap

  Retail Price - VAT Included:23.000 MKD

  Karcher SE 4001

  Retail Price - VAT Included:13.500 MKD

  Karcher SC 2500 C


  Shikoni prodhimet tona në

  Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

  Dërgesë

  VS Profesional


  • Adresa: 11 Tetori 26 llok.2
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7861 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

  Produkte letre, dispenzuesve, pajisjet dhe pastrimi për përdorim profesional.

  ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  Klintek


  • Adresa: Naroden front 19-a
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7851 км

  CLINTEK DOOEL nga Shkupi është një përfaqësues i autorizuar i kompanisë gjermane Kärcher. Në këtë mënyrë, të gjithë gamën e makinave, pajisjeve dhe produkteve të pastrimit të Kärcher janë në dispozicion në të gjithë territorin e Republikës së Maqedonisë.

  Punojmë 6 ditë në javë

  Vasllin


  • Adresa: F.Bosillovë 145
  • Vendi: Strumicë
  • Distanca: ≈7975 км
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

  SHTPSH "VASLIN"-SHPK, Bosilovo- janë distributer të autorizuar për shitje të makinave profesionale, aparate dhe detergjente kimike për pastrim dhe mirëmbajtje të higjienës, në të gjitha aktivitetet dhe sipërfaqe të mundshme

  Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

  Vap Mak


  • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 151 mezanin
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7847 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

  VAP MAK, Shkup, e themeluar në vitin 1993, është përfaqësues gjeneral i kompanisë Nilfiks-ALTO nga Danimarka, më parë e njohur si WAP-ALTO.

  Mapa

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim


  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj