Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Gostivar
 • Ohër
 • Strumicë
 • Kumanovë
 • Manastir
 • Prilep
 • Strugë
 • Vinicë
 • Stip
 • Veles
 • Kavadar
 • Koçanë
 • Kërçovë
 • Gjevgjeli
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Dysheme - prej llaminati
 • Parket - tregëti
 • Dysheme - punime
 • Llaminat - prodhim dhe tregti
 • Ndërtimtari - materiale
 • Parket - Montim
 • Pllaka
 • Dysheme - Materiale
 • Ndërtimtari - Firma Dhe Ndërmarrje
 • Dyer Për Shtëpi
 • Sanitari
 • Parket - Prodhim
 • Hidroizolime
 • Tepihë Dhe Tepisona
 • Ndërtimtari - Materiale Ndërtimi Për Izolim
 • Ristela (Llajsne)
 • Dyer - Prodhim
 • Gips-Karton
 • Ngjyra Dhe Llaqe - Tregti
 • Zdrukthëtari
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Parket

Agora epoksid


 • Adresa: Marshall Tito p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Area home group


 • Adresa: f.Leshok
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

As - Kompani


 • Adresa: Ilindeni 196
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

DAXOROL Putze + Farben


 • Adresa: V.S.Bato p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7394 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 18:00

DAXOROL e themeluar në vitin 1960 është sinonim i prodhimeve kualitative në sferën e ndërtimtarisë.

Euro Quartz


 • Adresa: F.Strimnicë
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

dysheme - punime

Extra Parket


 • Adresa: F.Reçicë e Vogël 167
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км

Kategoritë:

parket - tregëti

Floors group


 • Adresa: Ilindeni 181
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 18:00

Imeri Boden


 • Adresa: F.Poroj
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00

Kuarco cement


 • Adresa: F.Strimnicë
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

dysheme - punime

Liberta Kom


 • Adresa: Ilindeni p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00

Medina


 • Adresa: Illindenska 103
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7392 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:30 deri më 17:30

Troja Parket


 • Adresa: Ilindeni 66
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 18:00

Mapa

Градежбна експанзија во скопски Аеродорм. Според Државната статистика, во јули била предвидена изгрдба на 600 стана во цел скопски регион, од ова близу 500 се ...
сите 12 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи