Palma dekor

Parking6 days a weekDelivery

 • Address : s.Forino
 • Place: Gostivar


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  ParkingPets welcome7 days a weekCards accepted

  Foja Ko


  • Address : Boris Trajkovski 152-a (Prvomajska)
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈10688 км
  • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 17:00 • Sun from 08:00 to 14:00

  The garden and operating center FOJA is a company that offers a wide range of products and services in the field of horticulture.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1457007570_19.jpg?t=true&w=300&h=300
  ParkingWi-Fi ZoneAirconditioned

  Banesta


  • Address : Internacionalni brigadi 5-b
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈10685 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

  Banesta is a company that sells irrigation systems.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1487083159_15.png?t=true&w=300&h=300
  Parking6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned

  Vodomat


  • Address : Varazdinska 20
  • Place: Kumanovo
  • Distance: ≈10687 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 16:00 • Sat from 09:00 to 14:00

  VODOMAT DOOEL from Kumanovo is a company for construction, engineering and trade.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1516800573_87.png?t=true&w=300&h=300
  ParkingWi-Fi Zone

  Primateks


  • Address : bul.Aleksandar Makedonski 46-a
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈10686 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

  PRIMATEKS is a company that deals with the sale of communal hygiene products for Macedonia, Kosovo and Albania. Authorized importer and distributor of famous world known companies like Bayer Environmental Science, Bayer Garden, Unichem and others.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{en}logo_1433744785_36.jpg?t=true&w=300&h=300

  Време зa читање: 2 минути Во моментов, во светот владеат крипто-валутите. Огромниот пораст на вредноста на биткоинот и другите криптовалути ги донесе ...
  сите 50 | | | веќе видена

  Банкарскиот сектор во годините досега и денес го претставува најздравиот дел на македонската економија и со тоа претставува јавно добро од интерес за целото ...
  сите 43 | | | веќе видена

  Државата нема голем простор за маневрирање во однос на цените во пазарна економија, потенцираат експертите. На располагање и се три механизми – контрола преку ...
  сите 3 | | | веќе видена

  На повикот за грантови за технолошки развој што го објави Фондот за иновации и технолошки развој (ФИТР), најголем дел се компании кои првпат конкурираат. Од ...
  сите 54 | | | веќе видена

  Истражувањето на „Евростат“ покажува дека Македонија со речиси 40 часа неделно е четврта земја во Европа со најмногу работни часови, а зад нас се Германија, ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel