Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Tetovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Garden services
 • Horticulture - equipment, supplies & services
 • Parks & green area arrangement & maintenance
 • Farming parcels
 • Horticultural plants - retail & wholesalers
 • Flowers - Manufacturers
 • Florists & Flower Arrangements
 • Irrigation - Equipment & Installation
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Garden services

Foja Ko


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) 152-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7856 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 17:00 • Sun from 08:00 to 14:00

The gardening and operation center FOJA is a company that offers a wide range of products and services in the field of horticulture. We sell online on the phone number 077 559 969, and for additional information you can contact the Garden Center on the phone number 078 225 897

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1457007570_19.jpg?t=true&w=300&h=300

Garden design Chupe


 • Address : ul.10, s.Kadino 24
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7864 км

Categories:

garden services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Green Garden Center


 • Address : 8-mi Septemvri (Vladimir Nazor) 14
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7907 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Green Garden Primavera


 • Address : Saraj
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Horti Ne-To Еngineering


 • Address : ul.1, s.Stajkovci 155
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

NR panel metal/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pinus


 • Address : Shishka 77
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7927 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 16:00 • Sat from 09:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Progarden BK


 • Address : Madzhari 28-2/15
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7856 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zibir


 • Address : s.Rilevo
 • Place: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
сите 73 | | | веќе видена

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство и Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој ги информираат земјоделците ...
сите 11 | | | веќе видена

На скијачкиот центар Маврово овој четврток официјално започнува скијачката сезона, на Попова Шапка се очекува во текот на декември да стартува скијањето, со ...
сите 8 | | | веќе видена

Министерот за финансии Фатмир Бесими, коментирајќи го буџетот за 2024 во својата последна колумна, уверува дека се за што ќе се задолжи земјата иднината ...
сите 48 | | | веќе видена

Анализа на Евростат (официјалната статистичка институција на ЕУ) за трговијата меѓу ЕУ и Русија Најновите податоци што ги објави Евростат, официјалната ...
сите 23 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel