Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Koçanë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Orkestra
 • Muzikantë dhe grupe muzikore
 • Manifestime
 • Qendra kulturore
Повеќе филтриПомалку филтри

Orkestra по градови

Koçanë Makedonski Brod Shkup

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Orkestra

Filarmonia e Maqedonisë


 • Adresa: Kej Dimitar Vllahov p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

orkestra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Filarmonia e Maqedonisë-zyra e biletave


 • Adresa: Makedonija p.n., Shtëpia e ARM-së
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00 • Sh nga 10:00 deri më 14:00

Kategoritë:

orkestra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Monistra/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Orkestra Xhumbushlii/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Orkestra e mandolinave


 • Adresa: Kej Dimitar Vllahov p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

Kategoritë:

orkestra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Plamenka Trajkovska kompozime të vogla klasikePlamenka Trajkovska është muziciente violiniste akademike me përvojë shumëvjeçare, në realizimin e programeve muzikore, të dedikuar për koncerte, ivente, dasma dhe ahengje familjare, promocione, mbrëmje dhe koktele oficiale.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/3ec56ae838043cfc41c392d60a9c3e29.jpg?t=true&w=300&h=300

Qendra Edukative Muzikore


 • Adresa: 11 Tetori 23-b/17
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Starogradski melos


 • Adresa: Karl Libkneht 67-2/11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7856 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beli Mugri


 • Adresa: Kej i Revolucionit p.n.
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7923 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Koçanski merak


 • Adresa: Sllavço Stojmenovski 1
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7922 км

Kategoritë:

orkestra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shtëpia e Kulturës


 • Adresa: Partizanska 12
 • Vendi: Makedonski Brod
 • Distanca: ≈7869 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Бројките и натаму се лоши, но подобрување има. Капацитетите во индустриските зони почнуваат полека да се консолидираат и да го зголемуваат производство. Овој ...
сите 19 | | | веќе видена

Министерството за економија ќе ја разгледа, но и ќе ја обжали одлуката на Управниот суд за „Еуромакс“ во други инстанци зашто е убедено во исправноста на ...
сите 29 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj