Plamenka Trajkovska kompozime të vogla klasike

Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Radishanska 49-b
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7849 км
  • Lokacioni: Радишани кај ОУ.Ацо Шопов


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/3ec56ae838043cfc41c392d60a9c3e29.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Kuartet/trio/sekset harqesh, solo violinë, duo violinë dhe piano/violonçel, tango trio dhe Orkestër "Oda e Gëzimit"

Plamenka Trajkovska është muzikante profesionale, violiniste akademike me përvojë shumëvjeçare në realizimin e programeve muzikore për koncerte, evente, festa familjare dhe dasma, promovime, darka zyrtare dhe kokteje.

Programi muzikor përbëhet nga interpretime të perlave të muzikës klasike, kompozime në stilin "crossover", si kuarteti "Bond", program argëtues, muzikë tango dhe kompozime në stilin latin dhe në stilin e Andrea Boçelit.

Plamenka ka krijuar shumë programe muzikore me qëllim që t'u përgjigjet në mënyrë të duhur dhe profesionale të gjitha nevojave të klientëve dhe ajo gjithashtu punon dhe si solo violinë, si dua violinë dhe piano/violonçel, si kuartet harqesh(dy violina, viola dhe violonçel), sektet harqesh(katër violina, violë dhe violonçel), trio harqesh(violinë, violë dhe violonçel), tango trio(violinë, bandoneon dhe piano) dhe si orkestër "Oda e Gëzimit", me të cilën realizojnë një program koncertesh komplet dhe "Flash mob" për orkestër- i pari i llojit të tillë në Maqedoni.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj