Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Stip
 • Tetovë
 • Strumicë
 • Veles
 • Gostivar
 • Demir Hisar
 • Kumanovë
 • Dellçevë
 • Strugë
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Qendra kulturore
 • Qendra edukimi
 • Biblioteka dhe salla leximi
 • Shoqëri kulturoro-artistike
 • Manifestime
 • Salla Për Koncerte
 • Galeri Arti
 • Shkolla Për Gjuhë Të Huaja
 • Teatro - Shtëpia Teatrale
 • Qendra Për Edukim Dhe Argëtim Të Fëmijëve
 • Konferenca - Shërbime Dhe Kapacitete Konferenciale
 • Grupe Teatrale - Amatore
 • Orkestra
 • Pikturim - Koloni Pikturimi
 • Organizata Dhe Misione Të Huaja
 • Shoqata
 • Kinema Dhe Kinosalla
 • Muze
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Qendra kulturore

Aleanca Franceze - Tetovë


 • Adresa: Dervish Cara 18
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 17:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Këndi Amerikan Tetovë


 • Adresa: Iliria p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00 • Sh nga 11:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra për kulturë Ilo Anteski Smok


 • Adresa: Sheshi Ilirija p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

qendra kulturore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aco Gjorçev


 • Adresa: Dame Gruev p.n.
 • Vendi: Mavrovë
 • Distanca: ≈7502 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

qendra kulturore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aco Karamanov


 • Adresa: 22 Tetori p.n.
 • Vendi: Radovis
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 14:00

Kategoritë:

qendra kulturore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aco Shopov


 • Adresa: Tosho Arsov 23
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7493 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amerikansko Katce-Shtip


 • Adresa: Vita Pop Jordanova p.n.
 • Vendi: Stip
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00

Kategoritë:

qendra kulturore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amerikansko katce-Manastir


 • Adresa: Shirok Sokak p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00

Kategoritë:

qendra kulturore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beli Mugri


 • Adresa: Kej i Revolucionit p.n.
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bllagoj Muçeto (shtëpi për fëmijë dhe të rinj)


 • Adresa: Bllagoj Jankov-Muçeto 37
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bullgari Ambasada-Kulturno informativen centar


 • Adresa: Petar Pop Arsov 14-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Centar za obrazovanie,kultura i umetnost Danail Stanojeski


 • Adresa: Mihaill Çakov 7-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км

Kategoritë:

qendra kulturore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cvet 75


 • Adresa: Dejan Vojvoda 15-1/12
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dhoma Publike-Public room


 • Adresa: Divizioni i 50-të 22
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 00:00 • Sh - D nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dom na kultura Brand Petrushev


 • Adresa: Marshall Tito 63
 • Vendi: Bogdanc

Kategoritë:

qendra kulturore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dom na kultura Mirka Ginova


 • Adresa: Marshall Tito p.n.
 • Vendi: Demir Kapija

Kategoritë:

qendra kulturore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dom na kulturata


 • Adresa: Aleksandri i Maqedonisë 8-A
 • Vendi: Makedonska Êamenicë

Kategoritë:

qendra kulturore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Galeria Nacionale e Maqedonisë-Stacioni i vogël


 • Adresa: Jordan Mijallkov 18 (Zhelezniçka)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ma - D nga 10:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ginova Mirka


 • Adresa: Marshall Tito p.n.
 • Vendi: Demir Hisar

Kategoritë:

qendra kulturore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Illinden


 • Adresa: Marshall Tito p.n.
 • Vendi: Demir Hisar
 • Distanca: ≈7459 км

Kategoritë:

qendra kulturore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Најниски годишни стапки на инфлација се регистрирани во Грција, Малта и Португалија, а највисоки во Унгарија, Полска и ЛуксембургСтапката на инфлација во ...
сите 12 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj