Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Stip
 • Probistip
 • Koçanë
 • Kavadar
 • Kumanovë
 • Strumicë
 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Pensionistë - shoqata
 • Shoqata
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Pensionistë - shoqata

Shoqata e pensionistëve-Tetovë


 • Adresa: Rr.120 p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Klubi e pensionistëve


 • Adresa: Edvard Kardel p.n., f.Krivogashtan
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7460 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 17:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lidhja e shoqatave të pensionistëve të Maqedonisë


 • Adresa: Bul.Koço Racin 14
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 12:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Penzioner


 • Adresa: Mlladinski kej p.n.
 • Vendi: Berovë
 • Distanca: ≈7539 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Penzioner


 • Adresa: bul.Koço Racin 14
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 12:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Penzionerski Klub


 • Adresa: Kuzman Josifovski 12
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7493 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Penzionerski Klub


 • Adresa: F.Orizare
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 15:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sem Idnina


 • Adresa: Rahillka Koneva 2
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shoqata e invalidëve të punës


 • Adresa: Kuzman Josifovski 12
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7493 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shoqata e pensionistëve


 • Adresa: Pllaninska 24
 • Vendi: Probistip
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shoqata e pensionistëve -Strumicë/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shoqata e pensionistëve invalid-Kavadar


 • Adresa: 7 Shtatori b.b.
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shoqata e pensionistëve invalid-Kumanovë


 • Adresa: Bul.Revolucioni i Tetorit 51/8
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7435 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shoqata e pensionistëve invalidë-Kisela Voda


 • Adresa: Boris Trajkovski p.n., baraka 10/8 (Prvomajska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shoqata e pensionistëve të komunës Prilep


 • Adresa: Bul.Goce Dellçev 3
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shoqata e pensionistëve-Delçevë


 • Adresa: Kej i Çlirimit p.n.
 • Vendi: Dellçevë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shoqata e pensionistëve-Demir Kapija


 • Adresa: Marshall Tito p.n.
 • Vendi: Demir Kapija

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shoqata e pensionistëve-Gjevgjeli


 • Adresa: Marshall Tito 137
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7553 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shoqata e pensionistëve-Gjorçe Petrov


 • Adresa: Gjorçe Petrov 12-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7419 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shoqata e pensionistëve-Gostivar


 • Adresa: Major Çede Filipovski 17
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7402 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Владата утре на седница ќе ги разгледува двете законски решенија кои се однесуваат на најавеното намалување на ДДВ на електричната енергија и воведувањето ...
сите 260 | | | веќе видена

Руската централна банка предупреди дека инвестирањето во нестабилни дигитални валути може да доведе до „огромни“ загуби. Руската централна банка ги предупреди ...
сите 29 | | | веќе видена

Најодговорно тврдам дека поскапувањето побарано од енергетските компании нема да биде прифатено и Регулаторната комисија за енергетика ќе си прави анализи врз ...
сите 45 | | | веќе видена

Лина Ѓорческа, најдобрата македонска тенисерка, во следните 10 години за себе гледа светла иднина и многубројни освоени светски турнири. Во новото видео од ...
сите 8 | | | веќе видена

Машката популација има полесен пристап до финансиите. Четириесет и пет отсто од вкупниот број индивидуални кредитокорисници се жени, додека 55 отсто се мажи, а ...
сите 58 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj