Пребарувањето е оптимизирано за Dibër

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Stip
 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Lidhjet
 • Shoqata
 • Organizata joqeveritare
 • Organizata për persona me aftësi të kufizuara
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Lidhjet

Sojuz na penzioneri - Dibër


 • Adresa: Bratstvo Edinstvo 1
 • Vendi: Dibër

Kategoritë:

lidhjet

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bashkimi i Drejtuesve te Maqedonise - Drejtoria


 • Adresa: Boris Trajkovski 180
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Këshilli kombëtar i të shurdhëve dhe gjysmë shurdhëve-Shkup


 • Adresa: 11 Tetori 42-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lidhja Kinologjike e RM-së


 • Adresa: Kosta Shahov 6-1/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00

Kategoritë:

lidhjet, shoqata

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lidhja Komunale e Futbollit


 • Adresa: Partizanska 36
 • Vendi: Stip

Kategoritë:

lidhjet

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lidhja Komunale e Futbollit Manastir


 • Adresa: 1 Maji p.n.
 • Vendi: Manastir

Kategoritë:

lidhjet

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lidhja e Invalidëve të Luftës të Maqedonisë


 • Adresa: Dame Gruev 28
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

Kategoritë:

lidhjet

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lidhja e shoqatave për kulturë teknike-Teknika popullore e Maqedonisë


 • Adresa: Shën Kiril dhe Metodij 48, gradski xid 5 (M.H.Jasmin)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Kategoritë:

lidhjet, shoqata

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lidhja e shoqatave të luftëtarëve


 • Adresa: Shirok sokak 89
 • Vendi: Manastir

Kategoritë:

shoqata, lidhjet

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lidhja e shoqatave të luftëtarëve-Shkup


 • Adresa: Bul.Shën Kliment Ohridski 58-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

Kategoritë:

shoqata, lidhjet

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lidhja e shoqatave të prodhuesve të duhanit


 • Adresa: Stiv Naumov 5, fahu p.149 (Leningradska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

lidhjet

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lidhja e të verbërve të RM


 • Adresa: 11-ti Oktomvri 42-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lidhja komunale e futbollit-Gazi Babë


 • Adresa: Bul.Aleksandri i Maqedonisë p.n., baraka 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lidhja për sport dhe rekreim të invalidëve


 • Adresa: Stevan Apostolloski p.n.
 • Vendi: Prilep

Kategoritë:

lidhjet

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lidhja për sport dhe rekreim të invalidëve


 • Adresa: Sutejska 43-b
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7493 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 12:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mobilnost


 • Adresa: Naselba Karposh p.n.
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mobilnost-Aleanca Kombëtare e personave me aftësi të kufizuara fizike të Maqedonisë


 • Adresa: 11 Tetori 42-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

shoqata, lidhjet

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nacionalen Mladinski Sovet na Makedonija-Nmsm


 • Adresa: Aminta III 29-1/3 (Leninova)
 • Vendi: Shkup
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Opshtinski fudbalski sojuz


 • Adresa: Llazar Andonov 7
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км

Kategoritë:

lidhjet

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pedagogët e muzikës së R.M-së


 • Adresa: Lleonid Jankov 5
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7552 км

Kategoritë:

lidhjet, shoqata

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Владата утре на седница ќе ги разгледува двете законски решенија кои се однесуваат на најавеното намалување на ДДВ на електричната енергија и воведувањето ...
сите 259 | | | веќе видена

Најодговорно тврдам дека поскапувањето побарано од енергетските компании нема да биде прифатено и Регулаторната комисија за енергетика ќе си прави анализи врз ...
сите 45 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Кинеската централна банка испрати известување до финансиските институции на земјата упатувајќи ги да престанат да се занимаваат со ...
сите 28 | | | веќе видена

Лина Ѓорческа, најдобрата македонска тенисерка, во следните 10 години за себе гледа светла иднина и многубројни освоени светски турнири. Во новото видео од ...
сите 8 | | | веќе видена

Машката популација има полесен пристап до финансиите. Четириесет и пет отсто од вкупниот број индивидуални кредитокорисници се жени, додека 55 отсто се мажи, а ...
сите 58 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj